XDA Trion для всіх ваших бізнес-задач

У сценарії, де мобільні телефони та їх технології продовжують стає краще з кожним днем, на ринку мобільних телефонів більше схожий на полі бою, де конкуренти постійно бореться один з одним, щоб збільшити їх цільових клієнтів і частки ринку. Ми були свідками запеклих боїв різних марок на пристрій кращою бізнес мобільних телефонів на ринку. Ці бізнес-телефони могутній достатньо, щоб бути ваш ноутбук, телефон, камера, музичний плеєр на вашу вимогу.

Йдеться про один з таких пристроїв того ж віросповідання, що більше відомий як XDA Trion до світу. Цей телефон, швидше за все, натхненний HTC Hermes і це насправді результат тривалої асоціацією двох виробників (O2 і HTC). Це смартфон бізнес, який обіцяє піклуватися про всіх бізнес-вимог. O2 XDA Trion також вражаючий телефон, коли мова заходить про зовнішність. Телефон відкриває QWERTY клавіатурою під ним свій основного корпусу. На екрані цього пристрою випромінює 256K кольорів TFT через сенсорний дисплей, що робить O2 XDA Trion реальні зручний прилад, який призначений, щоб бути хизувався.

Спробуємо розглянути O2 XDA Trion, яка поставляється з ультра дивний набір специфікацій. Цей 3G здатна пристрій Quad-Band GSM, який підтримується функції, як GPRS, EDGE, WLAN і Bluetooth. Так, він автоматично дозволяє користувачеві прийняти цей пристрій по всьому світу і підключитися до Інтернету в дуже швидкому темпі, завдяки своїм вбудованим Wi-Fi і 3G. Це пристрій полегшує по повітрю завантаження, а також. Що ж до його програмного забезпечення, то, XDA Trion працює на Microsoft Windows Mobile 5.0 операційної системи, яка полегшує доступ до корпоративних даних у формі Microsoft Word, Excel і Powerpoint і Microsoft Outlook.

Цей КПК Пристрій оснащений добре 2 мегапікселів камери яка забезпечує граничною ясністю в якості зображення. Існує додаткова VGA дозвіл відео виклику камери в цьому пристрої. Для вашого розваги, мобільний телефон також був приведений в дію з цифровий плеєр MP3/AAC.

Всі бізнес-користувачі будуть любити, щоб купити цей пристрій, як це все включено пристрій, який може обробляти всі Ваші ділові дуже легко.