Samsung U700; гладким і простим sophistication_

У боротьбі за корону Bejeweled серед гладкий мобільних телефонів, одним помітним новим творінням, яке зробив зусилля, щоб приєднатися і вийшов неушкодженим це Samsung U700. Ймовірно, за віри його творця в применшує у своєму стилі дуже унікальним способом. В результаті підсумковий документ у вигляді цього дивного створення в назву телефону прикрашає простота в кращому вигляді.

Цей витончений (а, супер-модного це), і стрункий належить Samsung U700 в список чудових творінь з сімейства Надтонкий Edition II мобільних телефонів. І разюче тонка рамка з 12.1мм з мізерними вага 86 г твердо встановлює сам факт. Ергономічний набір ключів пояснює свою присутність на тільки вивчається, зсунувши до гладкою і глянсовою передній панелі. Сочилася вишуканості і витонченості, розміщення в один дотик функціонально-специфічні ключі направляє користувача в дивовижний світ мультимедіа на пропозицію від цього телефону.

Передня панель також включає яскравий, 256K кольорів TFT з підтримкою розміром 2,2 дюймів і відтворюваність зображення 240 х 320 пікселів. Додаткова VGA камера ховається у верхньому правому куті допомагає в Videocalling. Тепер запустіть телефоні і увійти в довгий список функцій на пропозицію від Samsung U700. Вона може похвалитися 3,15-мегапіксельна камера з дозвіл 2048×1536 пікселів Можливість захоплення зображення, автофокусом і спалахом. Те ж камера записує відео теж. Тоді існує потужний мультимедійний програвач, який підтримує файли MP3/AAC/eACC/WMA/MPEG4/H.263/Real відео формати. На додаток до GPRS, надання WAP 2.0/xHTML і передові HTML (NetFront 3.4) браузера допомагає в прийнятті швидке підключення до інтернету.

Плюс до всього, це 3G-телефон поставляється в комплекті з опорами для EDGE, HSDPA, Bluetooth версії 2.0 і USB (версія 2.0 теж). Щоб допомогти в порятунку всі улюблені музичні треки, відео, фотографії та інтернет-завантаження, Samsung U700 пропонує MicroSD слот для карт пам’яті, на додаток до своїх 40 Мб вбудованої пам’яті.

Тепер, давайте зробимо світі отримують розміру в межах вашого кулака за допомогою найвищою мірою ефективними функціями новітніх мобільних телефонів .. або просто заблукати до краси, Samsung U700 є занадто готові до обох так чи інакше!