Samsung F300 – як одностороннє справу весело

Зустріти Дволикий краси – Samsung F300. Апарат поєднує в собі потужність стандартного телефону і MP3-плеєр, щоб домогтися унікальне поєднання звичайного телефону і музики. І для досягнення цієї мети, Samsung F300 поставляється з подвійним екраном сторони. У той час як одна з бічних виконує дію по телефону, інших мавп док Nano.

І, незважаючи на додавання екранах по обидва боки, Samsung F300 поставляється в хорошій дивно тонкий пакет – вірний давню репутацію Samsung. Крім того, приємно округлі краю робить телефон більш компактним і витонченим. Телефон стороні телефону займають невелику клавіатуру і екран з меншою діагоналлю. Хоча клавіатура має невеликий розмір, він не представляє проблеми при роботі на пристойній швидкості друкування. Але так, менше екран, звичайно, викликає деякі брови. На екрані досить високий, просто щоб показати, близько трьох ліній. Що означає його добре для читання невеликих повідомлень, але коли ви хочете переглядати веб, необхідно “Switch” в інший бік, маючи більший екран – і це постійна перекачування екранів дійсно стає дратівливим час від часу. І цей екран не тільки більше, але і більш яскравим. Таким чином, кольору вийшли більш схильні і так же графіком. Під цим, є сенсорної панелі для навігації по меню музики.

Підтримка мов та відеозаписи можна передавати між телефоном і ПК через USB. І в той час, коли користувачам скористатися USB, телефон дійсно може працювати в двох режимах – Media Transfer режим, в якому ви можете використовувати Windows Media Player для синхронізації треків і режим PC Studio. І щоб ви не повинні собі USB, що багато, ви завжди можете скористатися Bluetooth режимі.

Телефон трьохсмугової тільки і не підтримує 3G, так що завантаження обмежені GPRS або EDGE швидкості. Існує 2-мегапіксельною камерою, з можливістю взяти автопортрет, а також. Інші характеристики досить стандартні. Він поставляється з безліччю служб обміну миттєвими повідомленнями, PIM функцій, гарний час автономної роботи і, звичайно, гравець Ace музики.

Samsung F300