Nokia 6110 – живе життя на право track_

Дороги життя складно, і просто, щоб переконатися, що ви на правильному шляху, Nokia представить Nokia 6110 Navigator. І тому популярність цього пристрою, що актори Еван Макгрегор і Чарлі Бурман, буде приділено цьому, за своїм знаменитим поїздки на мотоциклі між Шотландією та Південній Африці. Але пристрій не зробив для Фабриці Мрій, навпаки, Nokia 6110 Navigator призначена для масового ринку. Цей компактний багатофункціональний мобільний приходить об’єднує GPS (Global Positioning System) і AGPS (Assisted Global Positioning System) функціональність – все це дозволяє пропонувати мобільні перевагою для мобільних людей.

Nokia 6110 займає мобільної навігації на інший рівень. Функція включає в себе інтегровані карти, маршрутизація і навігація, усі з одним натисненням телефоні кнопки навігації дотик. Це означає, що користувачі можуть насправді знайти нинішніх місцях, і пошук певного місця в легкій сутичці вільний шлях. Апарат оснащений повним від повороту до повороту 3D-навігації, і пропонує користувачеві оптимальний маршрут, щоб дістатися до місця призначення. Це кращий маршрут буде з точки зору найкоротший маршрут і якнайшвидшому часі. Крім того, чітко і голосно голосових інструкцій зробити досвід набагато більш приємним, особливо при русі в щільному транспортному потоці. Користувач може просто слухати голосові інструкції і не повинні відволікатися на карту, на екрані з’явиться напис.

Як один перехід, спливаючі вікна цікавого придумати. Ці позначити область інтересів, таких як ресторани, магазини та готелі. Один з найбільш популярних функцій, Nokia 6110 також включає в себе витончені режимі пішохідної навігації для повільних. Крім того, якщо потрібно досліджувати інші аспекти міста (прогноз погоди, інформацію про дорожній рух, путівники і т.д.), Nokia 6110 передбачає, що занадто. Смартфон Nokia 6110 є ідеальним інструментом для 3G мультимедіа. Апарат поставляється з 2 Мп камерою, з виділеними клавіша зйомки, вбудований спалах і режим панорами. Існує також перевага реального обміну відео час і відеодзвінків. У той час як відео може бути поданий з повний екран, високий дозвіл 2,2-дюймовий QVGA-екран (з підтримкою 16 мільйонів кольорів) додає життя до зображень.

Nokia 6110 Navigator являє собою слайдер пристрій, з розмови до 3,5 годин і до 11 днів в режимі очікування.