LG Shine – блискуча частина технології

LG славиться в усьому світі представляє діапазон яскравих мобільних телефонів. Там телефони є не тільки високо якості, але вони також є чудовими можливостями. Один із самих останніх телефонів від цієї компанії LG Shine, яка також відома як LG KE970.

LG Shine є GSM мобільний телефон, який підтримує три діапазони мереж 2G. Цей телефон доступний в розмірах 99,8 х 50,6 х 13,8 мм і вагою 119 грамів тільки. Цей телефон оснащений 2,2-дюймовий великий екран TFT. Цей екран стає яскравішим з 256K кольорів і дозволом 240 х 320 пікселів. Цей мобільний пристрій дарував з дзеркальним ефектом і металевий корпус тому іноді він нагадує шматок дзеркала.

Користувачі можуть зберігати до 1000 записів з телефону та Photocalls в телефонній книзі. Це пристрій може зберігати до 300 текстових повідомлень в свою поштову скриньку. Цей телефон має внутрішню пам’ять 50 Мб і розмір пам’яті може бути підвищений до 2 Гб за допомогою карти MicroSD.

LG Shine мобільний телефон підтримує різні варіанти підключення, таких як GPRS, EDGE, Bluetooth і USB. За допомогою цього смартфона LG, користувачі можуть легко отримати доступ до електронної пошти. За допомогою цього телефону, користувачі можуть також переглядати високошвидкісного інтернету. Цей телефон доступний в різних кольорах, як срібло, титан чорний, золотий і рожевий.

Цей телефон оснащений 2-мегапіксельною камерою, яка підтримує функції, як автофокус, QCIF відео камера, спалах, і роздільною здатністю 1600 х 1200 пікселів. LG Shine завантажується з різними функціями, такими як Java MIDP 2.0, музичний плеєр, відео-плеєр, режим T9, органайзер, голосові замітки, переглядач документів, вбудований в руки вільними і багато іншого.

Цей мобільний телефон живиться від стандартної Li-Ion 750 мАг акумулятор. Ця батарея здатна передавати режимі розмови до 3 годин у режимі очікування до 280 годин.

LG Shine мобільний телефон дійсно величезний телефон з усіма цікавими можливостями і чудовим технологіями. Є безліч онлайн-магазинів мобільних телефонів, звідки покупці можуть легко порівняти різні LG Shine угод.