дивовижні маестро Nokia N97 срібло

Популярний гаджет відомий як Nokia N97 Silver Screen ковзає вгору і стоїть на новий механізм нахилу, трохи схожий на Xperia X1 і повною клавіатурою QWERTY запрошує вас спробувати. Вона також включає в себе великий, просторий ключі і широким екраном і працює на Symbian S60 5th Edition ОС. Це гаджет, основним моментом є те, що його камера прихована позаду. Це красиво оформлений телефон. Це штуковина, яка incorportes 5-мегапіксельна камера з оптикою Carl Zeiss, яка приносить вам автофокусом, світлодіодним спалахом і відео світла для нічного часу кадри. Віджет має дозвіл 640×360. Штуковина невеликою товщиною, як це 15.9mm.

Віджет підтримує VGA 30 кадрів в секунду і запис зображень з роздільною здатністю 2592×1944 великі. Гаджет об’єднана з ARM 11 434 МГц процесор і 128 Мб оперативної пам’яті. Він також поставляється з 32 ГБ дивовижною вбудованої пам’яті і користувач може збільшити це питання з догляду 32GB MicroSD.

Крім того, потенційні 64 Гб дискового простору також надається. Це мобільний телефон, який дасть вам силу, оскільки вона може служити в якості віртуального помічника, який буде нагадувати користувачам про свої зустрічі та графіки. Це віджет, який надає своїм користувачам; влада стати пунктуальним. Він має видатний атрибут, який допомагає дати подарунок передових технологічних знань. Це також дозволить користувачам випробувати онлайн-ігор в кращому вигляді, який допомагає розширити горизонт користувача, при використанні цього мобільного телефону. Це аа чистої сенсорний телефон і поставляється з тактильним інтерфейсом користувача. Вона забезпечує тактильну зворотний зв’язок при натисканні і його фізична клавіатура просто відмінний для важких Texters. Це гаджет наділений один з кращих слайдер клавіатури. Це гаджет, який включений з великою кількістю варіантів електронної пошти і той, який користувачі віддають перевагу для роботи біржі: це добре реалізована і працює бездоганно. Пристрій працює тільки через Bluetooth, яка виснажує батарею швидше. вона стає відносно легко синхронізувати файли з Срібним Nokia N97 і вона складається з відтворення відео демо, які включені в мобільному телефоні добре працювали і дивилися, як вони працювали на 30 кадрах в секунду. Він може бути використаний в поєднанні з Nokia PC Suite, клієнтський додаток (для Windows), який допоможе вам керувати своїм телефоном для комфорту вашого комп’ютера через USB.