NOKIA N95 8GB Неймовірний телефонів

Nokia N-серії телефонів популярні, тому що їх високі якісні характеристики і неймовірна мультимедійних функцій. Крім прекрасного зручних функцій, ці пристрої включені з привабливий зовнішній вигляд і передові технології.

Останнє доповнення до цієї серії, Nokia N95 8GB є слайдером, який показує дивовижні програми. Цей 3G смартфон пропонує 2,6 дюйма TFT екран забезпечуючи яскраві і барвисті візуальні враження. Легкий телефон важить всього 120 грамів і легко носити з собою. Функція GPS навігації відображає карти більш ніж ста країн ясно. Таким чином, вам не доведеться турбуватися про заблукати в незнайомих місцях.

Стильний 5-мегапіксельною камерою ще більш посилюється Carl Zeiss Tessar оптичний об’єктив, спалах і масштабування, автофокусом і VGA відео 30 кадрів в секунду можливостями. Величезна пам’ять 8GB має достатньо місця для любителів музики з розважальними функціями, таких як FM-радіо, музичним плеєром і Visual Radio. Незліченних розважальних функцій з телефону включають РТТ, офіс перегляду документів, ТБ-вихід, HSDPA, EDGE, Wi-Fi, і 3G.

Апарат підтримує операційні системи Symbian. Зручні функції включають в себе обмін повідомленнями SMS, MMS, миттєві повідомлення та електронну пошту. Музичний плеєр підтримує всі популярні формати музичних файлів, як MP3, AAC, AAC +, еААС + і WMA. Радіо FM інша розважальна функція, яка приносить розвага у вашому житті. Потужний телефон має термін служби батареї 3,5 годин в режимі розмови в WCDMA мобільного і до 5 годин в режимі розмови в GSM телефонах.

Nokia N95 8GB можна вважати більш, ніж просто мобільний телефон, як це пропонує портативний офіс на долоні. Апарат може легко замінити всі самостійні пристрої, такі як камера, музичний пристрій і т.д., що робить його все-в-одному пристрої. Гаджет добре розроблений смартфон і завантажується з широким набором функцій в компактному корпусі.

Люди через інтернет-магазини мобільних телефонів і захопити цей договір має доступні з Nokia N95 8GB. Виберіть кращу пропозицію і скористатися додатковими перевагами, як безкоштовні подарунки та безкоштовні тексти. Порівняйте різні пропозиції і вибрати кращий з них.