Nokia 3109 Black – Великий мобільний телефон для бізнесменів

Nokia є визнаним лідером в області мобільних мотивації революція і розвиток збиратися та інтернет-комунікаційних зручностей. Її телефони завжди потрясли ринок зі своїми винятковими можливостями, Nokia 3109 Black Телефон був розроблений для категорії, які хочуть швидко засобом комунікації за доступною ціною. Цей телефон має простий, невеликий і помірний дизайну пропонує великі можливості для швидкого і легкого комюніке. Nokia 3109 Black являє собою телефон з відмінною функціональністю до камери не є пріоритетним для вас, цей телефон не маючи ніяких камер. Цей телефон є в основному бізнес-орієнтованих мобільних телефонів пропонують засіб електронної пошти з вкладеними файлами.

Первинний особливості телефону

Цей телефон мають внутрішньої пам’яті телефону 32 мега байт, який також можливість розширення за допомогою зовнішнього слота пам’яті до двох гігабайт. Таким чином, він забезпечує більше простору для зберігання контактні номери телефонів та інші файли даних, майже 2000 записів можуть бути збережені в області пам’яті.
Інший продуктивної функції в мобільному телефоні є його тривалий час автономної роботи, батарея може жити в режимі очікування протягом майже двох тижнів, і це надає час розмови Всього один день двадцять годин. Це основна причина, вона використовується підприємцями в більшому масштабі.

Nokia 3109 Black звук зважений телефон забезпечення легкості носити його в кишені, чиста вага мобільного телефону становить 85 грамів.
Цей телефон сприяла підтримка колірної схеми 256000000 кольору з великою клавіатурою.
Це забезпечує сильну засоби комунікації, забезпечуючи обмін повідомленнями SMS об’єктах (прості Message Service) і MMS (Multimedia Message Service).

Цей телефон також оснащений деякими розважальними функціями, MP3-плеєр надається насолоджуватися музикою у вільний час, і деякі файли програми, такі як привабливі заставки і шпалери, також надаються трубку.
Технологія Bluetooth також надається телефон для підключення до інших сумісних пристроїв в невеликих межах, інфрачервоний порт також підтримується разом з.

З метою швидкого з’єднання з веб-світу, GPRS, EDGE і HSCSD технології були забезпечені.
Доповненої динамік (гучний зв’язок) також надається телефон.