Nokia 1800 – надійний основний телефон супроводжується безліччю захоплюючих freebies_

Nokia 1800 є одним з таких елементарних телефон, який виконує потреб країн з низьким найманих людей. Nokia виробляє телефони для низьких і високих найманих найманих людей паралельно. Цей телефон вступила на ринок у червні 2010 року, так і багато інших телефони доступні в різних телефон угод. Це 2G телефон і працює на подвійний смуги GSM. Габаритні розміри телефону є 107 х 45 х 15,3 мм, і це дуже легкі за вагою, який вимірює 78,5 грама.

Nokia 1800 угод є дуже низькими цінами трубку, оскільки це не завантажена з багатьма щедрими або поточних інтелектуальних функцій телефону. Будь то смартфон або основний телефон деяких відомих властивостей телефонів Nokia ніколи не змінюються. Таким чином, так багато телефонів Nokia, Nokia 1800 також надійний і міцний телефон. Зовнішній корпус телефону дуже міцний і, отже, менш схильні до будь-яких фізичних ушкоджень. Зовнішня передній панелі телефону з вбудованою 1,8 дюйма (128 х 160 пікселів) TFT дисплей, який складає до 65 тис. квітів.

Nokia 1800 повністю завантажений основні функції мобільного телефону, як виклику, отримує, SMS, FM-радіо і встановлені ігри. Цей телефон поставляється зі змінними кришками Color Plus можна знайти в сріблясто-сірий, чорний, червоний і Orchid Ash схем синій колір. На додаток до вище згаданих особливостям є Ліхтарик, органайзер, голосові замітки і словник T9.

Nokia 1800 виконаний зі стандартною батареєю, Li-Ion 800 мАг (BL-5ЦБ), що дає очікування до 528 годин в режимі розмови до 8 годин 30 хв. З-за всіх цих основних функцій, Nokia 1800 стоять на дно, а виїхав на основі ціни.
Хоча, цей телефон належить основна категорія телефонів, але під Nokia 1800 угод, телефон супроводжувати багато цікавих привіт класу гаджетів. Ви здивовані! Так, ви прочитали правильно, Nokia 1800 контракт угод, що надаються різними постачальниками послуг включають в себе багато захоплюючих безкоштовні подарунки. Ці безкоштовні подарунки є рідкокристалічний телевізор, ноутбук, Galaxy Tab, Apple Ipad, ігрових консолей, миттєві назад кошти і багато іншого. Говорячи простими словами, Nokia 1800 угоди ключ, щоб розблокувати приховані скарби.