способи піклуватися про ваших улюблених iphone

IPhone є надзвичайно цінним активом сьогодні. Це не тільки корисна, а й дорогоцінний, і з цієї причини, це вкрай необхідно для Вас, щоб належним чином подбати про цей гаджет. Але, ви знаєте способів піклуватися про ваше iPhone? Якщо ви не знаєте, трюки прийняття правильного догляду, піти, хоча наступні поради.

1. Промовці майже всіх IPhones знаходяться на лівій стороні. Мікрофон, як правило, на правій стороні. Час від часу, ви можете відчути, що ви не в змозі чути. Людина вам дзвонить може також скаржаться, що він / вона не чує ваш голос ясно. Ви могли б розглянути ці випадки, як ушкодження звукової системи. Але це завжди не так. Може бути, що отвори вашого iPhone звуковою системою дроселювання із сміттям. Якщо це так, просто взяти суху тканину і очистити від сміття звукових отворів системи.

2. Одна з найпоширеніших проблем, з Iphones тому, що вони часто розвиваються уздовж тріщин роз’єм док-станції і роз’єм для навушників. Це головним чином обумовлено тим, що пластик тут дуже тонка. Таким чином, він завжди радив використовувати жорсткий чохол iPhone. Крім того, ви також можете використовувати захисником шкіри для захисту вашого iPhone екран.

3. Ви не повинні піддавати вашого iPhone на 100 градусів за Фаренгейтом температури на більш високому кінці і 40 градусів за Фаренгейтом на нижньому кінці, тому що це може принести ти продуктивність вашого iPhone батареї. Таким чином, це завжди рекомендується перевірити, чи правильно iPhone нагрівається чи ні. Може бути, це тепло виходить від самого iPhone або від тепла, відбитого від сонячних променів.

4. Інша проблема спільного з Iphones є пошкодження додатків. Багато людей навіть скаржаться на заморожування веб-сторінок. Ці проблеми можуть виникнути у зв’язку з проблемою пам’яті iPhone. Користувачі повинні бути дуже обережними, якщо вони бачать певні програми збій. Ви можете легко відправити з цієї конкретної проблеми шляхом перезавантаження вашого iPhone. Перезавантаження iPhone буде очистити пам’ять, вимкнувши його і знову включити.

5. Час від часу, ви можете знайти вашу iPhone не отримують повністю заряджена. Таким чином, дозволить вашому iPhone батареї пройти абсолютно мертвим, а потім зарядити її, поки вона відображає акумулятор заряджений. Потім повторно запустити його повністю. Ця процедура синхронізації чіпів.