все, що вам потрібно знати про HTC S740

Мобільних телефонів HTC широко відомий своїми відмінними функціональності і форми. Всі телефони поставляються з інноваційними аксесуарами та задовольнити ваші всі види комунікаційних потреб. Вони добре оснащені відмінною технології, ексклюзивні і стильні функціональні можливості, форми і багатозадачних влади. Ви можете побачити технологічні різкість у всіх його телефонів і HTC S740 не є винятком на всіх.

HTC S740 зумів перевершити всіх своїх колег в багатьох відносинах, як вона була об’єднана з широким набором комунікаційних можливостей. Хоча, HTC S740 являє собою оновлене видання моделі S730, ви знайдете його зовсім іншим, з точки зору зовнішнього вигляду і стилю, корисності тощо.
Деякі з особливостей HTC S740 з першого погляду:

Розмір телефону:

Розмір і вага HTC S740 не є предметом заклопотаності. Він важить всього 140 грамів, включаючи вагу батареї і його розміри становлять 116,3 мм х 43,4 мм х 16,6 мм, що не надто великий. Це дуже компактний і зручний у перенесенні.

Розмір екрану і особливості:

2,4-дюймовий TFT-дисплей з QVGA-дозвіл, підсвічування світлодіодами екрану і 3,2 мегапіксельною камери дає ігристі якості зображення. Так як екран з HTC S740 обертається тільки тоді, коли клавіатура QWERTY слайд відкритий, Ви можете знайти це трохи дратує.

функції клавіатури:

Цей телефон не має сенсорного екрану. Але HTC S740 має QWERTY клавіатура поставляється велика за нього компенсацію. Вона дозволяє зробити деякі ресурсомісткі завдання, як редагування і створення документів. Стандартна цифрова клавіатура допоможе вам багато що в відправки коротких повідомлень і набір номерів, а також.

мережевими можливостями:

Широкосмуговий швидкість HSDPA, Wi-Fi Hot Spots тощо дозволяє переглядати і переглядати улюблені сайти на швидкій швидкості. Ви можете завантажити так багато речей, з більш високою швидкістю. Завдяки RSS-канал, ви можете залишатися в курсі останніх новин.

Але це не все, що визначає HTC S740. Він має набагато більше запропонувати вам. Він має SD слот для карти пам’яті, тривалий час автономної роботи з часом розмови близько 6 годин на GSM і 5 годин в мережах WCDMA. Він також допомагав GPS, Bluetooth ® 2.0 з підвищеною швидкістю передачі даних і A2DP для бездротових навушників, FM-радіо і гучний зв’язок і всі разом роблять HTC S740 повинен купити телефон.