аксесуарів, які роблять ви любите свого iphone більше

Рішення є остаточним. Ви купуєте Apple, iPhone 3G. Не дуже, щоб обговорити на покупки, за винятком питання, скільки пам’яті ви хочете, і кольоровий варіант, чи хочете ви чорний або білий. Але завжди купую стільки пам’яті, ви можете собі дозволити, так як телефон буде тривати більше часу і буде займати більше музики, даних і програм, таких як ігри.

iPhone 3G Case – Ви витратили досить багато доларів, щоб купити ваш iPhone, і тепер ви не хочете ризикувати появи подряпин або пошкодження його більш серйозно. Отримати випадку для запобігання появи подряпин на телефоні і поглинати удари від штовханини і краплі. Херес кілька варіантів для вашого iPhone 3G випадках:

iphone 3g випадках кристал
iphone 3g назад поширюється на випадки
iphone 3g шкіряні чохли
iphone 3g випадках кремнію
iphone 3g шкарпетки

iPhone 3G екран Protector – До виходу iPhone 3G, було багато говорили про те, що модель як мають сильно стійкий до подряпин екран. Але, на жаль, це не було доведено, щоб мати місце. Екран iPhone 3G також піднімає плями від масла на пальці і обличчя дуже легко, роблячи екран постійно шукати якісь брудні. Захистити iPhone 3G екран з тонкою, пластикові протектор екрану накладення.

Тепер деякі з аксесуарів, ви не абсолютно необхідно при покупці, але ви можете насолоджуватися вашим телефоном більше з ними.

iPhone 3G Зарядний пристрій – iPhone 3G поставляється з кабелем синхронізації даних і зарядний пристрій USB стіни адаптер для підзарядки акумулятора. У більшості випадків, вам може знадобитися або автомобільний зарядний пристрій 3-в-1 автомобіля і зарядний пристрій з комплектом кабель для передачі даних, а на дорозі або у подорожі.

iPhone 3G Стилус – Stylus зроблені зі спеціальних матеріалів, призначених спеціально для телефонів з сенсорним екраном. Це дозволить вам друкувати швидше і з більшою точністю.

Перевірте ці додаткові аксесуари, якщо ви плануєте ряді конкретних випадків застосування для вашого iPhone 3G.

iPhone 3G & Колиска Dock – Чи не neccesity, але люди воліють стояти своїх iPhone’ов в цих пластикові підставки під час синхронізації. Перше покоління iPhone прийшов з доком, але Apple, тепер продає їх окремо.

iPhone 3G Автомобільний тримач & Car Kit – Це обладнання дозволить вам з’єднати ваш iPhone з вашої стерео. Ви безперечно повинні розглянути можливість отримання автомобільного зарядного пристрою, якщо елемент не поставляються з одним.

Навіть якщо ви не один з тих що викликають розробників iPhone, які залишаються прикуті до пристрою, ці аксесуари дасть вам достатньо причин, щоб залишитися приклеєний до вашої.