LG-GD910 – прекрасний варіант в категорії Годинник-телефон

LG-GD910 в основному 3G телефон годинник з сенсорним. Це добре і по-справжньому оснащений 3G відеотелефонії (VT) обслуговування і можливостей Quadband GSM мережі. LG GD910 є дуже модним телефоном. Ви можете носити цей телефон в будь-якому місці і в будь-який час. Найцікавіше в цьому годиннику телефоні, що він водостійкий. Таким чином, ви можете взяти його з собою навіть під водою

Ось деякі спеціальні характеристики та особливості LG-GD910, які ставлять цей телефон на перше місце у світі мобільний телефон вахти.

Вона має 1.43inch TFT сенсорний екран разом з флеш-інтерфейс. Ви можете використовувати цей флеш-інтерфейс для навігації по меню функцій і без будь-яких неприємностей. Він поставляється з дозволом екрану 176pixels по 220pixels.The вага LG-GD910 84 грамів і його товщина складає близько 13,9 мм. Це не велика вага і громіздкі за розміром. Таким чином, ви можете носити його на зап’ясті, наскільки інтернет-засоби, то, LG-GD910 має прекрасний зал Інтернет. Ви можете насолодитися серфінгом на швидкості 7,2 Mbps HSDPA. Поряд з цим, цей телефон також пропонує Вам технологію EDGE. Ця технологія дозволяє мати швидку передачу файлів даних.

Цей телефон поставляється з веб-браузером, який вбудований для користувачів, так що вони можуть займатися серфінгом internet.LG-GD910 наділений камерою CIF. Він має дисплей дозволом 352×288 пікселів. Так, можна чекати, картина хороша quality.If ви любитель музики, цей мобільний телефон не розчарує вас. Він поставляється з вбудованим музичним плеєром, який дозволяє Вам насолоджуватися музикою за вашим власним вибором.

Він підтримує різні види музики formats.With LG GD910, ви отримаєте до 2 годин у режимі розмови за умови, що акумулятор мобільного телефону повністю charged.But це ще не все, що визначає LG GD910, цей телефон також дозволяє створювати мультимедійні повідомлення, текстові повідомлення та повідомлення електронної пошти та відправляти або отримувати їх. Можна також робити різні види файлів шляхом використання Bluetooth-з’єднання доступні в цій трубці.