вигідні цифрові ланцюжка поставок – поставка партії

Цифрові ланцюга поставок може бути найкраще використані транспортування меншої кількості продуктів харчування чи партії, що дає можливість швидкого та ефективного руху продукту на ринок. Тільки тоді на основі ринкових даних про продажі, ми можемо постійно вдосконалювати і коригувати асортимент, щоб реально враховували ринок через пропозицію, а привід повертається максимальний дохід.

У мобільній ланцюжка поставок змісту ми не працюємо з фізичним продуктом. Ми не повинні турбуватися про завантаження вантажівки, митне оформлення, довгі відстані вантажних через світового океану і складування та зберігання.

У нас це простіше. У нас є перевага.

З цифровий продукт, і цифрові канали поставок, ми не повинні мати справу з митницею, оформлення, транспорт, і не стикаються з складування і зберігання випуску. Продукт може подорожувати на ринок швидко, і ми можемо почати збирати цінні дані продажів, аналізувати, а потім передати цю інформацію назад по ланцюжку поставок.

Як тільки ви знаєте, які продукти повернення доходів, ви можете налаштувати ваш діапазон, щоб задовольнити, орієнтованих на ринок, щоб максимально збільшити свій дохід дохід.

Цифровий ланцюжка поставок задоволення швидкого руху продукту на ринок, поки харчування поставляються партіями. При меншій партії постачання, постачальник може швидко підготувати і організувати контент для відправки. При менших партій поставок, продавець може швидко отримати продукт, інтегрувати його у свою платформу для продажу, і оберніть маркетингових та рекламних кампаній, щоб задовольнити.

Він просто має сенс.

Що важливо відзначити, є те, що для того, щоб партія поставки на роботу, а в постійній регулюванню харчування, необхідно також постачальник, який має бібліотеку велику глибину, щоб розмістити ваше замовлення і задовольнити ринковий попит.

Ця рівновага. Якість важливіша за кількість з глибиною є ключовим, коли мова заходить про ваших партнерів харчування, і кілька хороших постачальників набагато простіше управляти, ніж багато.

Якщо ми використовуємо партії постачання в цифровий ланцюга живлення і постійної коригуванню на основі даних про продажі, то можна переконатися, що наші роздрібні діапазонів зосереджені, цільові та з урахуванням максимального доходу повертається.