Orange SPV M3100 для Вашого професійного світу

Хоча мобільні телефони прийшли на ринку кілька років тому, але якщо ви порівняйте ці старі громіздкі і основних мобільних телефонів з останніх телефонів, немає ніякого порівняння. Останні телефони є технічно більш просунутим і зручним. І заслуга в науковому світі, які могли б зрозуміти наші потреби і вимоги. З великою кількістю варіантів на вибір, мобільні користувачі, які зараз купують телефони у відповідності з їх вимогами. Якщо ви шукаєте телефон, фотоапарат або телефон бізнес – всі вони доступні, просто вибирати і підбирати.

Бізнес-телефони також великим попитом як такої телефони поставляються пожартував з повним бізнес-інструмент, щоб допомогти фахівцям організувати свою особисту і ділову світі на ходу. Майже всі виробники мобільних запускають бізнес-телефонів. Помаранчева, будучи одним з провідних постачальників послуг мережі також розширили свої пристрої для бізнес-діапазону з запуском Orange SPV M3100.

SPV M3100 являє собою 3G Microsoft Windows Mobile 5.0 заснована міні-комп’ютер. Телефон з компактним і привабливим погляд повне мобільне рішення для офісу. З EDGE, Wi-Fi, HSDPA мереж – взяти телефон в будь-якому місці і залишатися на зв’язку. Доступні в мережі Orange, телефон забезпечує відмінний мобільний досвід для професіоналів, які найчастіше необхідний доступ до бізнес-програм – в і з офісу.

Збагачений Microsoft Windows Mobile 5.0, апарат підтримує послугу розсилки рішення, пошта та функціональності поштовх, який поставляється з Microsoft Messaging і Security Feature Pack (MSFP). Мобільні користувачі можуть також отримати доступ до бізнес-програм, як Microsoft Word, Excel, календар і багато чого іншого – робить Orange SPV M3100 закінчене бізнес-рішення для професіоналів.

Завдяки продуманій конструкції, розсувні QWERTY клавіатурі, користувачі можуть легко створювати і редагувати документи, презентації на ходу. Користувачі можуть обмінюватися документами через Bluetooth, USB та інфрачервоного з’єднання. Orange SPV M31000 також дозволяє підключатися до Інтернету через Wi-Fi точок доступу. З 128 Мб вбудованої пам’яті, телефон забезпечує достатньо місця для документів, щоб зберегти.

Його перший телефон SPV, яка поставляється з квад-підключення. Підключайтеся і обмінюйтеся, коли і де ви йдете.