LG Prada KE850 – ідеальне поєднання стилю і substance_

Мобільні телефони, прості засоби комунікації минулих років, сьогодні ні-більше не залишається прихованим в неясності принципів »кишені або сумочки. Вони моді сучасного буття до світу навколо. Мобільний телефон сьогодні, дає натяк принципам »способу життя і статусу. LG, південнокорейський електронний гігант, розуміючи потенційну стильних свідомий мобільних користувачів, об’єднується з італійським будинком моди Prada. І спільними зусиллями придумує чудово стильні твори мистецтва в ім’я мобільного телефону. Ми говоримо про LG Prada або LG Prada точно KE850, нова струнка краса в мобільному телефоні сім’ї.

Вже переможець Red Dot «Кращий з кращих» Design Award, струнка благодать LG Prada досягає іншу крайність естетики з його складною досвід сенсорного екрану. Передовий досвід сенсорного цього телефону надає розширену комфорт і чудовий втілює артистизм Прада.

Витончений сенсорний Прада помітної ролі в інтерфейсі, попередньо завантажений контент і мелодії цього телефону. В якості добавки, шкіряний чохол, що поставляється разом з цим телефоном, який також є дорогоцінним даром для користувачів LG Prada, здійснює класичні італійські традиції майстрів цілого організму.

Телефон, однак, ще не все про стиль і витонченість. Вистачати розуму спокушених користувачів, він поставляється повністю завантажені з 2-мегапіксельною камерою з участю Schneider-Kreuznach об’єктив, відеоплеєр і засіб перегляду документів. Відео-плеєр цього телефону підтримує MPEG4, H.263 і H.264. Вбудований музичний програвач дозволяє користувачам відтворювати композиції у формати MP3, ACC, ACC +, WMA, Real Audio і форматів файлів. Футуристичний інтерфейс цього телефон працює з шаром Macromedia Flash. Це EDGE і три діапазони телефон поставляється з розширюваною пам’яттю опція, підставки для Блакитний зуб 2.0, USB 2.0 і USB Mass Storage.

У двох словах, це час стильна телефон є мрією для стилю affectionade. На додаток до вражаючим зовнішній дизайн цього телефону, багатофункціональна функціонування цього телефону демонструє ідеальне поєднання стилю і змісту в одній цілісності.