Особливості Apple iphone

IPhone Apple, був випущений 29 червня 2007 і Apple, створив безумство серед споживачів, коли вперше було оголошено в січні під час конференції Macworld. IPhone дуже інноваційний мобільний телефон через це не тільки мобільний телефон, але мультимедійний гаджет, який дозволяє задовольняти багато потреб людини.

AT & T є ексклюзивним носієм для iPhone Apple, до 2009 року. Угода була закріпити з 2005 року.

Особливості iPhone компанії Apple

Крім звичайного мобільного телефону функції, такі як SMS і візуальні можливості голосової пошти, а також 2,0 мегапіксельною камерою маг, iPhone Apple, пропонує своїм користувачам інтернету на основі функцій, як електронна пошта та веб-браузера. IPhone Apple, має сенсорний екран з віртуальною клавіатурою й кнопками для навігації і управління мобільного телефону.

Сенсорного iPhone в ЖК дисплей 3,5 дюйма і може бути використана за допомогою пальців людини. IPhone підтримує функцію інтелектуального введення тексту, перевірка орфографії можливості і навіть словник для швидкої консультації. IPhone також має музичну бібліотеку яка є більш зручним, ніж раніше плеєрах. IPhone також може відтворювати відео і ТБ на широкий РК-екран. Побудований в Wi-Fi є веб-браузер Safari і може дозволити перегляд веб-сторінок з легкістю без звичайної веб-сторінки на дисплеї гикавки нормальної стільникових телефонів.

Вбудований акумулятор iPhone є перезаряджається і має до 5 годин в режимі розмови / відео / перегляду і до 16 годин в режимі відтворення аудіо. Заміна акумулятора буде коштувати близько $ 79.

що йому не вистачає

Хоча Apple, iPhone упакований з дивовижними особливостями, їй бракує низки можливостей, які вже присутні в інших стільникових телефонів, як мультимедійні передачі, можливості Bluetooth передача файлів, слот для додаткової карти пам’яті, GPS можливостями, голосовий набір і запису і ще кілька. Додаткові функції можуть бути випущені для iPhone через ITunes через Інтернет. Оновлення програмного забезпечення, швидше за все, пов’язані з безпекою, Flash підтримку і, може бути мобільний чат-клієнт.

вартість

Споживачі можуть роздобути iPhone за $ 499 з 4 гігабайтами пам’яті, а 8 гігабайтна версія продається за $ 599. Ціни вказані в доларах США.