Touch 2 є новою Windows Mobile телефон з сенсорним екраном від HTC

HTC Touch 2 срібла.

Touch 2 є новою Windows Mobile телефон з сенсорним екраном від HTC. Менше, ніж більшість смартфонів на ринку, Touch 2 срібні сподівається, що його відсутність розміром не ставить під загрозу безліч функцій на пропозицію.

Розміри телефону, по крайней 104x55x12.9mm і ваги в трохи 110g, яка складає близько 20 г легше, ніж багато смартфони ми розглянули раніше. Сам пристрій має 2,8 “резистивний сенсорний екран показує QVGA (240 х 320 пікселів). Незважаючи на те, що це менше, ніж багато інших сенсорні екрани, вона залишається чутливою і дуже чуйний. Мабуть, один недолік з екраном є той факт, що вона являє собою резистивний екран, а не ємнісний, тобто рівень тиску повинна бути застосована для того, щоб пристрій для відповіді.

Функція камери на HTC Touch2 Срібло 3,2 мегапіксельна фіксована справою фокус. Відкритий фотографії денному світлі, здається досить розумною, проте камери недоліки починають проявлятися в приміщеннях або низької освітленості знімки. Пристрій має 512 Мб вбудованої пам’яті, досить слабкий для господаря мультимедійного використання, тому було б доцільно розглянути покупку більшої ємності карти пам’яті MicroSD.

Можливо, найбільш привабливою особливістю HTC Touch 2 є те, що вона працює на Windows Mobile 6.5 платформи. У результаті цього для користувача є швидкою, зрозумілою і легко керований інтерфейс. Стільники макет сітки означає, що додатки легко переглядати. Смугу прокрутки ярлика, розташованого в нижній частині екрана означає більш загальних функцій, таких як контакти та повідомлення легко доступні.

Ви можете собі уявити, що всього лише 2.8 “сенсорного екрану і немає окремої клавіатури, що запис може бути трохи моторошно. Однак HTC вирішували цю проблему з деякою виверткої трюки. Ви можете утримувати клавішу, щоб вибрати цифру або символ, зручна для введення паролів, які часто є поєднанням символів. Так само як QWERTY клавіатура у вас є можливість вибрати буквено-цифрової версії або компактна клавіатура

На закінчення HTC Touch, великий смартфон. Якщо ви шукаєте телефон, який робить практично все, а також pockatable і легкі, то це телефон для вас. Це дуже простий у використанні, відмінно виглядає і виконує добре. Він також пропонує різні функції і програми, такі як Google Maps, YouTube і Facebook, які все заздалегідь встановлені на телефоні.