Nokia N97 просто чарівні

Nokia є світовим лідером в області мобільних телефонів. Однак деякі з еволюцій просто клас один від одного. Насправді слова не можуть дійсно описати корисні якості цього телефону. Ця премія діапазоні мобільний телефон дуже простий у своєму виступі і видихає елегантності від кожен дюйм його. Ціновий діапазон також досить високий, щоб створити сноб апеляції для власника телефону. N97 Nokia продукт упакований в блідо білого кольору, щоб зробити його абсолютно відрізняється від усіх інших телефонів.

Це глобально оперативного мобільного телефону не має бар для звикання в глобальному масштабі. Цей телефон має дуже багато функцій, які Покращений немає практично нічого, щоб уява. Можна зробити до відома всі записи викликів і вивчати їх на будь-який тип запиту, пов’язані з викликами.

Конфігурація камери досягає 5,0 мегапіксельна та підтримується з високою роздільною здатністю, щоб захопити кращі фотографії можливо і редагувати їх також згідно вашим вимогам. Боком телефон-слайдер оснащений повнорозмірною клавіатурою QWERTY функціональної і всі інші функції доступні з сенсорним екраном об’єкта.

Зберегти фотографії і передавати цікаві з них для ваших рідних і близьких, щоб змусити їх відчувати себе щасливим і тяга до цієї техно-крім еволюції. Простір обмеження зустрівся зі здатністю Micro SD карти до 8 Гб пам’яті. Завантажити і зберегти як багато даних і фотографій, як можливо у цьому Nokia N97 телефон 150 г за вагою та 117.2×55.3×15.9mm в розмірах. Екран величезний один з 360×640 пікселів конфігурації. Всі функції відображаються на TFT резистивним сенсорним екраном в 16 мільйонів квітів.

Хоча підтримка батареї входить в стандартну поставку літій-іонний 1500 мАг, але вона дозволяє 9ч 30хв НЕ-перерваний режимі розмови. Це особливо корисно для тих, хто приймає його як образу для зарядки акумулятора щодня. Навіть Wi-Fi 802.11 B / G функція завантажується в телефон, щоб залишатися технічно пов’язаний з деякими з найважливіших людей.

Візьміть на себе відповідальність цьому телефоні Nokia N97 телефон диплом міні-комп’ютер від розміщення замовлення в інтернет-магазині мобільних themobilestore і заощадити до Rs. 1070 / – прим.