Nokia N86 двостороннього слайдера

Його срібна, її велика, це унікально, це практично, це реально, і це Nokia N86.
Nokia недавно представила складний мобільний телефон з останніх і передових зі світу можливостей. Це двосторонній слайдер телефон поставляється з великим екраном і завантажується з багато багато функцій, як вибір за клієнта і специфікації.

Nokia N86 є порівняно важким телефон з 149g за вагою та заходи 103.4×51.4×16.5mm в розмірах. Всі функції відображаються на екрані в 240x320pixel 16.7million квітів. Будь кращим контрастом або точка, щоб зробити комбінації, вона відображається до максимальної за допомогою вдосконаленого екрану.

З Nokia N86 є передовим мобільним телефоном тому він активний і залишається з вами куди завгодно. Якщо ви хочете провести відпустку в Кашмірі або на Маврикії, цей телефон буде вашим найближчим супутником у всіх частинах світу. Цей телефон є активним для 6.3hrs з натяжкою говорити з постійним, а також надає в режимі очікування 315hrs.

Завдяки широкому даних рінгтони, користувачі можуть постійно змінюють свої рінгтони і ще скачати мелодію на свій вибір у будь-який момент часу. Відпочинок є обов’язковим для всіх, отже, грати в ігри на Nokia N86, коли ви хочете грати. До того ж можна скачати добірні ігри з мережі і завантажити його в мобільному телефоні.

USP цього варіанту Nokia є його 8MP камерою, яка дає новітні технології, щоб натиснути на фотографіях до найдрібніших подробиць. Його коефіцієнт масштабування також досить високий. З мінімальними відстанями також фотографії є ​​абсолютно досконалим.

Відправити всі важливі дані, фотографії та навіть пісні на мобільні ваших друзів через підключення гарнітури Bluetooth. Зробіть ваші дзвінки руки вільними, щоб дати трохи вільного часу для ваших рук, а також.

FM є одним об’єктом, який присутній майже у всіх телефонах тепер дні. Це улюбленцем за малого виверткого зауваження Радіо жокеї і мелодійні пісні для слухачів. Тільки з гарнітурами і Bluetooth, Nokia N86 змушує вас налаштуватися на FM і слухати пісні в приватному порядку.

Nokia Symbian передовий операційної системи дає можливість виробляти всі функції, які будуть проводитися в гладкий шлях без будь-яких перешкод. Увійдіть на themobilestore та оформити замовлення, щоб зробити себе щасливим власником Nokia N86.