Nokia 7373 просто свої вражаючі

Відомий своєю вражаючих і унікальний дизайн, модель Nokia 7373 додається з багатьма сучасними функціями від 2-мегапіксельною камерою з 8-кратним цифровим зумом і кнопка камери, в SMS (текстових повідомлень) і MMS (Multimedia Messaging), в цифровий музичний плеєр, ігри, а також інших інструментів організації.

З його зображення інструментів з 8-кратний цифровий зум разом з його камерою кнопки, користувачі телефону можуть уловлювати і зберігати його / її важливі моменти з індивідуальним підходом. Існує відео-плеєр, відеомагнітофон і 3GPP Video Streaming інструментів за допомогою яких користувачі можуть стріляти, даючи особисті зв’язки зі свободою, що він стріляє.

Nokia 7373 телефон поставляється з шпалери, заставки і теми дисплеї, які дуже персоналізації в його смаку. Користувачі, безумовно, люблять, щоб побачити шпалери, заставки та дисплеїв. Приходячи до функції відеоплеєра, користувачі телефону можна переглядати відзнятий матеріал, що він узятий в полон.

Не кажучи вже, телефон поставляється з повним набором інструментів повідомленнями, яка допомагає користувачам залишатися в контакті, коли він далеко від дому, завдяки SMS (текстових повідомлень), MMS (Multimedia Messaging), аудіо-повідомлення, електронна пошта (SMTP, POP3 , IMAP4 і APOP), вкладення електронної пошти та
інтелектуального введення тексту.

Користувачі можуть створювати, редагувати і відправляти повідомлення, і навіть додавати його із зображеннями, звуком і що ні через інструмент MMS у телефоні. Його E-mail Інструмент підтримує безліч платформ від SMTP, для POP3, IMAP4, щоб і APOP. Таким чином він робить з боку користувачам залишатися клопоту безкоштовно в контексті повідомлень.

Крім того, що телефон, як функція, Nokia 7373 має цифровий музичний програвач, який підтримує MP3, AAC, M4A, еААС + і AAC + платформ, які роблять користувачам запускати треки та пісні на цих платформах. Крім того, телефон поставляється з FM-радіо, що дає почуття Різні цілому для користувачів. Користувачі можуть насолоджуватися його / її пісні і треки в ефірі радіо.

Крім всього цього, телефон поставляється з функціями, які включені Visual Radio, Рінгтони (MP3, SpMidim AAC, AAC + і AAC + Розширені), MIDI рінгтони, відео рингтони, Голос набору номера, голосові команди і диктофон.