Nokia 6700 Classic для мобільного класні люди

Nokia 6700 Classic є новим GSM Quad Band телефон, який складається з ряду дивовижних особливостей. Цей чудовий телефон поставляється з хорошим розміром 109.8mm х 45мм х 11.2мм і важить всього 116,5 грама. Він має гладку і барвистим 2,2 “TFT-екран, які підтримують з більш ніж 16 мільйонів живих квітів і додає високий дозвіл екрана 240 х 320 пікселів, яке цінується кожен користувач через поза світом.

Телефон з вбудованою потужною 5 мегапікселів камери і має 4-кратним цифровим зумом, автофокусом і світлодіодним спалахом унікальна вкладення, яке допоможе вам у захопленні ваші солодкі спогади навіть у темних умовах освітлення. Крім того, це дає вам супер швидкий інтернет підключення об’єкта, які допомагають користувачам переглядати різні сайти в той же час з великою швидкістю без будь-яких турбот. Це класичний і просто стильний пристрій, яке може бути легко доступні в трьох гідних кольори, такі як хром, чорна або сталі. Всі кольорові пропонують свої найкращі почуття і переваги.

Цей гаджет має вбудовану пам’ять 170 МБ вбудованої пам’яті і 1 Гб для зберігання зовнішнього який досить хороший обсяг пам’яті. Однак, якщо користувач хоче розширити його ємність, то вони можуть легко розширити його далі до 16 Гб, просто вставивши Micro SD карти пам’яті. Для більше розваг, вона забезпечує гідний музичний плеєр з музичними файлами різних форматів, таких як MP3, MP4 і AAC і FM-радіо з RDS підтримки, яка забезпечує їх користувачеві залишатися шарм з місцевими та національними радіостанціями.
Коли підійшла до свого варіантів підключення, цей гаджет приходять з різними варіантами передачі даних, таких як 3G, Bluetooth, EDGE, GPRS і HSPDA, який забезпечує своїм користувачам легко закінчити і отримати свої дані файлу, пісні, відео та мелодій бездротове в межах від 10 метрів без будь-яких викривлень. Nokia 6700 Classic оснащений Li-Ion 960 мАг акумулятор, який дозволяє величезною батареї резервного копіювання 5 годин в режимі розмови і до 300 годин в режимі очікування. Nokia 6700 Classic також включати різні інші розважальні функції, такі як календар, підтримка GPS-навігації, величезна пам’ять телефонної книги, дзвінків, організаторів, диктофона, відеокамери, сигналізації і багато іншого, що розважає вас цілодобово.