BlackBerry Curve 3G

Ватерлоо, Онтаріо – Компанія Research In Motion (RIM) (NASDAQ: RIMM; TSX: RIM) оголосили про нову кривої BlackBerry 3G
, Захоплююче додаток до всесвітньо популярної серії смартфонів BlackBerry кривої. Призначений для забезпечення зростаючої маси покупців смартфона з чітко потужним, доступним і доступним вибором, BlackBerry Curve 3G підтримує високошвидкісні 3G (HSDPA) мереж по всьому світу і надає користувачам виняткові можливості зв’язку вони повинні зробити більше, ніж будь-коли, коли вони у себе вдома, на роботі і скрізь між ними.

“Більшість людей у ​​світовому ринку мобільних телефонів досі не купити свій перший смартфон і BlackBerry Curve 3G призначений для забезпечення надзвичайно привабливим і доступним вибором, який допоможе переконати багатьох з них, щоб зробити стрибок”, сказав Майк Лазарідіс, президент і со-генеральний директор Research In Motion. “Новий BlackBerry Крива 3G є ідеальним вибором для зайнятих людей щасливо, які шукають зручний 3G-смартфон, щоб допомогти їм зробити велику частину дня і залишатися на зв’язку зі своїми друзями, родиною та колегами.”

Крива BlackBerry 3G смартфон функції повною QWERTY-клавіатурою, точний набір тексту, оптичний трекпад для навігації рідини, вбудований GPS і Wi-Fi, а також окремим мультимедіа-клавішам, так що любителі музики можуть легко отримати доступ до мелодії, а на ходу . Новий смартфон функції також 2-мегапіксельною камерою і записом відео і MicroSD / SDHC слот, який підтримує до 32 ГБ карти пам’яті для зберігання інформації. Підтримка 3G мереж, потокової музики і гладкою, і дає користувачам можливість розмовляти по телефону, коли вони переглядати веб-сторінки, миттєві повідомлення за BlackBerry Messenger (BBM ™) або поділитися своїм місцем розташування з друзями на популярних соціальних мережах.
Крива BlackBerry 3G поставляється з BlackBerry OS 5 і BlackBerry OS 6
готові. BlackBerry OS 6
це новітня операційна система для смартфонів BlackBerry. Він зберігає довірені особливості, які відрізняють бренд BlackBerry, забезпечуючи при цьому свіжий і привабливий досвід, який є одночасно потужним і простим у використанні. BlackBerry OS 6, як очікується, будуть доступні для 3G Крива BlackBerry