створити свій власний рингтон

Якщо ви думали, ви не можете використовувати Itunes бібліотека в вашому iPhone для створення рінгтонів, подумайте ще раз. Є способи зробити це, які є абсолютно законними, хоча це займає трохи часу і терпіння. Все, що вам потрібно зробити, це трал через вашу бібліотеку, знайти частину сина або мелодію, яку ви хочете в якості мелодії дзвінка і зробити трохи чарівництва. Є статті, вже в Інтернеті, щоб вчити вас, як це зробити, і вони добре варто подивитися, якщо вам не хочеться платити Apple, двічі, щоб отримати рінгтон. Насправді, там дійсно нестандартні способи роботи навколо таких проблем, все що вам потрібно зробити, це трохи онлайн досліджень. Є також статті, які скажуть вам, в простих кроків, як зробити те ж саме з вашим мобільним телефоном і бібліотека музики, що зберігаються на ПК або MAC.

Одна річ, про створення власних рингтонів у тому, що ви завжди будете знати, коли ваш телефон дзвонить, навіть якщо є багато телефонів дзвонить в той же час. Якщо ви просто завантажити рінгтон, що це не буде унікальним, насправді це може бути один з найпопулярніших серед ваших друзів або колег в даний час, так що ви повинні були б звернути більш пильну увагу на дзвін, щоб з’ясувати, якщо це насправді ваш рінгтон яка виклику ви відповісти на ваш телефон або чужого телефону з однаковим рингтон.

Вам не потрібно бути великим композитором, щоб створити свій власний рингтон, а так само більшість з них не покладатися на акордах, але окремі ноти грав одну за одною, все що вам потрібно зробити, це написати послідовність, і є багато з цих онлайн, щоб допомогти вам придбати навик написання власних. Ви можете виробляти нестрункий мелодію, але ви можете бути наступним Eminem для всіх людина, що сидить поруч з вами в автобусі чи поїзді знає. Це може зачепитися і ви можете бути суперзіркою рінгтон-Це було відомо трапитися. Люди стали відомим завдяки свої мелодії. Просто будьте сміливими і нахабними про це, інші можуть бути вражений.

Що б ви вибрали мелодію, однак, пам’ятати, що ви можете судити з вашим вибором, ви не можете бути ау інтерв’ю і мають Mr.T рев на вас, щоб “забрати телефон Yo ‘”. Виберіть мелодію, яка не буде бентежити вас у формальній ситуації “або є кілька на вибір, так що є відповідний для всіх мислимих ситуацій. Це легко зробити, оскільки Є так багато на вибір.