синій мобільний телефон – Samsung SGH-X830 синій GSM

Коли ви дивитеся на новий телефон запущений Samsung ви можете прийняти його за mp3-плеєр. Новий Samsung SGH-X830 ‘Міні MP3-телефон “поєднує в собі простоту використання музичний плеєр з повною функціональністю телефону в стильний дизайн. Інноваційний набір руку поставляється з унікальною поворотною кришкою дизайну. Це тонкий і вузький в розмірах. Справді худої, ніж будь-який інший набір руки на ринку. Цей Синій мобільний телефон заходи неймовірно стислі 84x30x19.9mm і важить 75 грам просто для легкої мобільності. Oasis кольору синього телефон досить приємно для очей і виглядає дуже здорово.

ключі

Ви можете знайти його важко, щоб текст, поки ви звикнете до телефону. Центральна кнопка навігаційного колеса тепер буде припиняти і відновлювати відтворення, а натискання колеса у верхній відкриває плейлист, лівий і правий пропустити вперед і назад між треками, а натискання колеса в нижній відкриває музичний управління плеєром, а варіантів. Звідси ви можете редагувати списки відтворення, відправляти файли по Bluetooth, встановити мелодію як рінгтона і налаштувати випадкове відтворення і повтор налаштувань. Дві кнопки на верхній край трубки дозволяють контролювати гучність музики. При відкритті клапана він розкриває клавіатури. Це дуже відрізняється від усіх інших телефонів. Так як модель худий ключі були розміщені в 2 ряди. Це може бути важко використовувати клавіатуру спочатку, оскільки це відрізняється від інших телефонів.

дизайн

При цьому блакитний мобільний телефон закритий вона буде розглядатися як MP3-плеєр з інтерфейсом музичний програвач, який горизонтально Список відтворення, настройки еквалайзера та інформацію про пісню. Коліщатко навігації дає вам без проблем контролю над музикою функцій. Екран має 262 тис. квітів, TFT LCD дисплеєм. Ви можете зберігати до 250 пісень з 1 Гб полі. Ви також можете завантажити аудіо-файли з CNN або BBC сайту подкастинг функції. З’єднання USB 2.0 досить швидко, щоб обробляти великі обсяги даних, а також музична бібліотека організує завантажену музику відповідно з назвою альбому, назва пісні, ім’я виконавця та жанру для легкого пошуку та відтворення. Він також підтримує MP3, ACC, ACC +, E-AAC +, WMA форматів файлів.