пункти, щоб обміркувати при купівлі мобільного телефону Sony

Покупка мобільного телефону може бути самим захоплюючим пригодою в корзині життя, або це може бути найбільш дратує і бентежить раз ви коли-небудь мали б в торговому центрі. Звичайно, ви можете вирішити, який досвід ви хочете тільки при наявності деякої інформації і знань про можливості та послуги, які ви шукаєте. Якщо ви ставите питанням, чи повинні ви вибрати для Nokia останньої стільниковий телефон або Sony останньої стільниковий телефон, ви повинні мати це на увазі:

Телефони Sony осередку дороги:

У той час як Sony мобільні телефони пропонують деякі з кращих особливостей і досвіду, треба розуміти, що телефони Sony осередку занадто дорогими. Звичайно, є деякі моделі телефонів Sony, які знаходяться в діапазоні вступу, але вони не можуть запропонувати вам всі послуги та функції, які ви хотіли б мати.

Sony дорогі аксесуари:

Легенда свідчить, що деякі аксесуари Sony майже вартість телефонів початкового рівня доступні в інших моделях. Тому, навіть якщо ви купили мобільний телефон Sony дешевих, ви можете виявити, що деякі з аксесуарів, таких як навушники або батарею або навіть карти даних може виявитися досить дорогим.

Не всі телефони Sony володіють всіма функціями:

Sony була піонером у порушенні ринку мобільного, так що це було легко, щоб споживати. У той час це було удачею, щоб люди, які хотіли просто функції, які вони хотіли, це була погана новина для людей, які хотіли все. Наприклад, Sony серії W телефон буде великий телефон Walkman, але вона не може навіть є камера, в той час як Sony серії До телефону може бути гарною камерою, але вона може дати вам якість музики, яку ви могли б шукати для.

Звичайно, останні Sony Ericsson стільникових телефонів намагаються створити тонкий баланс між формою, функціональності і зручності, ніхто не може заперечувати, що Sony завжди був преміальний бренд в мобільному зв’язку.

Хоча це не зовсім недоліки, зважаючи на той факт, що Sony все ще забезпечує одні з кращих якості та післяпродажного обслуговування, це, безумовно, деякі аспекти, які впливають на рішення про покупку. Крім того, з останніми Nokia стільникові телефони, що мають всі якості і функції, які можна було б хочуть у своїх мобільних телефонів, Sony має тверду конкурента на ринку мобільного зв’язку.