Ephone надтонкий мультимедійний мобільний

операцій сенсорного пера

Новий телефон E є повний сенсорний екран GSM телефон з усіма найбільш конкурентоспроможних можливостей. Це відмінна альтернатива iPhone від Apple і поставляється для дуже менше ціна з майже ті ж функції і надзвичайно витонченим дизайном. Це смартфон з застосуванням новітніх технологій і кращі зручності для користувача, щоб стати самим популярним пристроєм.

елегантний зовнішній вигляд

Телефон E взяла верх виглядає можливим в категорії повні телефонів з сенсорним. Вона має дуже широкий екран і полірований корпус, щоб бути одним з найшикарніших телефонів навколо. Це легкий вага пристрою і є досить тонкою, щоб легко носити в кишені. Загальний зовнішній вигляд і дизайн E телефону збираєтеся додати багато звертаюся до вашого особистості крім надання повної чуттєвості дизайн і простоту використання.

Основні характеристики

EPhone є подвійний SIM GSM телефон, який дає вам легкість оснастивши його двома сім-картами одночасно позбавляючи вас від клопоту зміні сім-карти, якщо ви часто подорожуєте. Крім того, телефон має 2-мегапіксельну камеру прекрасні якості, які натискає деякі відмінні знімки і відео, які можуть бути легко користувалися на широкий екран. E Телефон також може бути вашим музичним плеєром, оскільки воно має мультиформатний програвач музики формату встановлений і з карти пам’яті розширюваної ви можете зберігати всі ваші улюблені музичні файли на ньому і слухати їх на ходу.

інші особливості

У телефону також є відмінні зв’язку і забезпечує хороший дротової і бездротової передачі файлів. Вона також має ряд інших зручних функцій, які роблять ваш телефон набагато більш корисним, ніж просто пристрій зв’язку гаджета. Час автономної роботи телефону також чудові, і ви можете легко плисти через с однієї підзарядки надовго.

хороша покупка

E телефон не тільки хороша покупка, але і повинен купити для всіх людей, стільки фанат зовнішній вигляд і стиль, як технології. E телефону дає вам всі можливості вам може знадобитися від телефону і стає вашої камери і музичного програвача теж. Його стегна виглядає додати багато стиль Вашої особистості.