як розблокувати ваш мобільний телефон

Стільникові телефони купуються і використовуються, а потім замінити часто в цих сучасних часів. Якщо у вас є мобільний телефон і розглядають замінивши його, зупиніться на хвилину і задумайтеся, чому. Це тому, що ви старий телефон не має функції, які ви хочете? Це тому, що старий телефон зламаний або порушення? Це тому, що ви просто хочете змін? То всі кошти, замінити телефон і насолоджуйтеся вашої нової комірки.

Якщо, однак, ви замінюєте на телефон, тому ви хочете перемкнутися постачальників послуг і вашого поточного оператора заблокував телефон поза, то ви повинні бути обурені. Чому ви повинні платити за новий телефон тільки тому, що телефонна компанія хотіла з’єднати вас? Ви налаштували свій телефон, отримав його так, як ви хотіли, і заплатив багато для цього, також. На щастя, є рішення, доступне вам, що варто тільки частка ціни заміни телефону.

Якщо ваш провайдер заблокував телефон, то чому б вам не просто бути в змозі розблокувати? Програми можна ознайомитися в Інтернеті (наприклад, один на www.unlocknetwork.com), який буде розблокувати телефон для вас і дозволить вам використовувати його з будь-яким постачальником послуг. Все, що вам потрібно зробити, це підключити мобільний телефон до комп’ютера з доступом в Інтернет, а потім увійти в систему, виберіть тип телефону, і платити за розблокування.

Як слюсар дозволяючи вам в будинок або автомобіль, ви повинні замкнутися, ці послуги дозволяють назад у телефон і дозволяють використовувати будь-яку службу, ви вважаєте кращим. У кілька простих кроків, ви розладнати телефонних компаній, які намагаються змусити вас платити за дорогий новий телефон, як вартість перемикання послуг. Для деяких телефонах навіть не потрібно кабель, але замість цього можна ввести код в сам телефон, щоб розблокувати.

Мобільний телефон компанії продають зі знижкою телефонів до тебе, знаючи, що ви не можете взяти ваш новий телефон дешево і знайти новий телефон компанії. Тепер, коли ви знаходитесь в їх маленький секрет, настав час, щоб вразити їх, де болить. Будьте господарем свого власного мобільного телефону, і насолоджуйтеся свободою вибору власного постачальника. Якщо, звичайно, ви просто не хотів новітньої камерою телефону.