Sony Ericsson Xperia Play пропозиції – Xperia Play спеціально для любителів мобільних ігор

Після очікування протягом тривалого часу, тепер наші джерела підтвердили дати запуску для цього сильно роздутий мобільний телефон, Sony Ericsson XPERIA Play. 1-го квітня це день, який, як кажуть, є дата, яка цей мобільний телефон гігант Sony Ericsson вирішила випустити свою ігрову відчуття мобільних телефонів на ринок з назвою Sony Ericsson XPERIA Play. Існують різні сайти, які існують в Інтернеті, які пропонують докладну інформацію про можливість і навіть зовнішній вигляд мобільного телефону.

Цей мобільний телефон фактично означало злива вашу тягу ігрових будь-який час. Цей мобільний телефон може допомогти вам, коли у вас є тяга до ігрової консолі, як Sony Ericsson XPERIA Play є не тільки мобільний телефон, але і він отримав всі ці функції в ньому, яка у вас в руках тримати ігрових консолей.

Дисплей Sony Ericsson Xperia Play, становить 4,2 дюйма, світлодіодним підсвічуванням та LCD сенсорним екраном, які дають розкішний досвід ігор. Цей мобільний телефон має самі операційні системи заздалегідь світу досі, Android 2.3 Gingerbread і процесора 1 ГГц, який дає йому палаючий швидкою швидкістю. Камера мобільного має 5 Мп і автофокусом зі світлодіодним технологією Flash.

Ємність мобільного телефону, а також величезна могли бути витрачені до 32с Гб за допомогою слота Micro SD карти. Цей мобільний телефон мають сенсорні елементи управління PSP ігор та ігрових кнопок, як у ньому, що ви відчуваєте п’ятірок ігрової консолі у ваших руках, коли ви граєте в ньому.

Мережевих компаній у Великобританії, як Virgin, O2, Orange, T Mobile, Vodafone і т.д., пропонуючи широкий спектр пропозицій з мобільного телефону угод і підтримки всім додаткам Sony Ericsson XPERIA Play. У Sony Ericsson Xperia Play контракт мобільного телефону угод ви можете виграти DVD плеєри, ноутбуки, мобільні телефони, безкоштовні подарунки та стимули, такі як безкоштовний щомісячний час розмови, безкоштовні текстові повідомлення і безкоштовних або половина номінальної оренди ліній. Є платити, як ви йдете мобільного телефону угод і SIM вільне угод, а також.