Samsung S8300 Touch – простий у використанні і стильний телефон

Samsung S8300 сенсорний мобільний телефон має всі функції ви хотіли б від мобільного телефону. Ви побачите, що немає нічого, ви не можете зробити з цим телефоном. Де б ви не перебували, ви можете взяти на себе сенсорний Samsung S8300 зі своєї кишені, слухати музику або робити знімки. Це також телефон, який може допомогти вам у вашій роботі, коли ви не в офісі або будинку. Це дійсно просто, щоб переглянути цей телефон, бо він має сенсорний здібності.

Блискучий Samsung S8300 сенсорний дуже гарний телефон. Ви можете бути впевнені, що цей телефон буде відмінно виглядати з будь-який вид одягу ви вирішите носити. Вона поставляється в шовковисте чорні кольори і його розміри складають 110 х 51,5 х 12,7 мм.

Сенсорний дисплей Samsung S8300 оснащений є захоплюючим. Його розміри 2,8 дюйма і показує чітке зображення з роздільною здатністю 240 х 400 пікселів. Цей чудовий OLED ємнісний сенсорний дисплей покаже вам зображення з підтримкою 16М кольорів при дуже високій якості.

Вам не доведеться турбуватися про зберігання даних на сенсорному Samsung S8300. У вас завжди буде місце для більш, тому що телефон має вражаючу 80 Мб вбудованої пам’яті, яку можна додатково збільшити з MicroSD (TransFlash) карти пам’яті. Він підтримує до 16 Гб карти пам’яті.

Будьте раді дізнатися, що вам не доведеться витрачати гроші на дорогі камери. Сенсорний Samsung S8300 має відмінну 8-мегапіксельна камера, яка приймає казкові фотографії з дозволом до 3264×2448 пікселів в резолюції. Вона також має автофокусом і світлодіодним спалахом, яка дозволяє робити фотографії в мінімумі блиску.
Якщо вам нудно в автобусі на роботу або коли ви подорожуєте, ви можете завантажити деякі фільми через комп’ютер і дивитися їх з DviX / XviD / MPEG4 / H.263 / H.264 / WMV9 гравець, що сенсорний Samsung S8300 оснащений. Ви також можете слухати музику на сенсорний Samsung S8300 використанні програвача MP3/AAC/WMA.

Сенсорний Samsung S8300 являє собою мобільний телефон, це унікально Вона має так багато чудових функцій, які він буде вважати вас годин, щоб переглянути їх усі. Ви будете насолоджуватися з цією чудовою стильний і простий у використанні сенсорний Samsung S8300 у Вашій кишені.