Nokia N97 з QWERTY-клавіатурою

Nokia представила новий телефон все срібло під назвою Nokia N97.
Nokia N97 має майже всі функції, які передові клітина може мати. Цей телефон є унікальним за своєю конструкцією і дуже дорогий мобільний телефон. Є не так багато клієнтів до цього класу телефон, але тих, хто купує це знати його варто дуже добре.

Nokia N97 являє собою бічній слайдер QWERTY клавіатура мобільного телефону з резистивним сенсорним функціональності. Вони дуже універсальний мобільний телефон і завантажуються з ультра передовими мобільними технологіями. Цей телефон доступний в сріблястому і чорному тобто двох кольорів.

Деякі з них включають юзабіліті в будь-яке місце у світі. Його чотири діапазони мережі GSM 850/900/1800/1900 МГц дозволяє оперативно в усьому світі. Nokia N97 такий мобільний телефон, яка непорівнянна з будь інший мобільний телефон таким чином, що робить його унікальним у всій серії.

Операційна система телефону Nokia має Symbian OS v9.4for робить його оперативного також операційні мобільного. Весь комплект присвячена 3.5 “яскравий Nhd в 640x360pixels і 16,9 пропорцій. Це достойні пристрої, щоб забезпечити відмінний досвід користувача.

Nokia N97 мобільний телефон має 5-Мп камерою з 4-кратним зумом. Камери фокусна відстань 5,4 мм, а це означає, що можна натиснути фотографії з розміром до 5,4 мм відстань, всі різні моменти і фотографії, що не були до натискання можна легко натиснув на основі цієї великої телефон. Надсилайте повідомлення, записуючи їх у вашій власній друкарській руки, так що приймач відчуває емоції через нього.

Всякий раз, коли ви знаходитесь на тур, то це невеликий мобільний телефон допоможе Вам маршрутів, відображаючи їх на екрані. Її комплексний A-GPS і мапи включені забезпечення бажаного об’єкта маршрутів у невідомої області.

Nokia N87 є 150г за вагою, за обсягом 80cc і 117.2×55.3×15.9mm в розмірах. Це висувна клавіатура QWERTY має сенсорний екран і спеціально виділені клавіші, такі як додатки, клавіші закликати створення ключові, ключові завершення виклику, клавіша камери і клавіші регулювання гучності. Його клавіатура для введення повідомлень, редагувати їх і відправляти через електронну пошту. E-mail забезпечується за допомогою WAP якому перегляду і серфінгу стає простіше через цей зручний телефон. Увійдіть на themobilestore і придбати для цього телефону зробити Ваше життя легше і технократ.