Nokia N96 про договори-необмеженого використання за доступною ціною

Сьогодні мобільні телефони стали дуже популярні в кожного сегмента населення. Новітні мобільні телефони поставляються з безліччю інноваційних функцій. Сліпучо Nokia N96 являє собою мультимедійний гаджет, який поставляється з 2G і 3G мереж. Це стильний гаджет доступний в трьох різних кольорів саме чорний, сріблястий і кварцу. Якщо ви купуєте Nokia N96 за контрактами, ви зможете зменшити Ваші щомісячні витрати на мобільний телефон короткий легко.

Nokia N96 є подвійним гаджет відкриття слайда, який привертає все більше і більше користувачів. Це модне гаджет, який може бути пов’язаний з іншими сумісними пристроями за допомогою варіанти підключення, як GPRS, EDGE, 3G, HSDPA, WLAN, Wi-Fi, HSCSD, Bluetooth і USB. Вона дозволяє переглядати інтернет на дуже високій швидкості, з WAP 2.0/xHTML, HTML і RSS-рідер. Крім того, ви можете легко спілкуватися з друзями і родичами за його повідомленнями послуги, такі як SMS, MMS, електронної пошти та обміну миттєвими повідомленнями.

Багатофункціональна Nokia N96 оснащений видатний 5-мегапіксельною камерою, що дозволяє захоплювати відмінні зображення, а також записувати відео. Він поставляється з 2592×1944 пікселів резолюції, оптика Carl Zeiss, автофокусом, світлодіодним спалахом і VGA @ 30fps.

Nokia N96 інтегрований з чудовою музикою і відео плеєр. Ви можете отримати задоволення від своїх аудіо і відео практично з усіма форматами файлів, таких як MP3, WMA, WAV, RA, AAC, M4A і WMV, RV, MP4, 3GP. Ви можете також насолоджуватися FM-радіо з RDS для розваги живих. Це дуже здібним гаджет поставляється з вбудованим 16 Гб вбудованої пам’яті, яка може бути збільшена до 8 Гб з картою MicroSD. Таким чином, ви можете зберегти кілька файлів і даних, наприклад, музику, відео, ігри, картинки, контактні дані та багато іншого у пам’яті телефону.

За допомогою новітніх мобільних телефонів пропонує, ви можете здійснити свою мрію про купівлю Nokia N96 за контрактами, які теж за дуже доступними цінами. Вона дозволяє скористатися кілька цінних послуг залежно від вашого виклику шаблону. Цей план можна замовити з різними безкоштовні подарунки та знижки, такі як вільний час розмови, безкоштовні текстові повідомлення, безкоштовне страхування, миттєві назад кошти, низькі тарифи, безкоштовне наборами аксесуарів і т.д.