Nokia N95 подвійний слайдер мобільних пристроїв

Будучи провідних виробників мобільних пристроїв в світі телекомунікацій, Nokia недавно випустила безліч телефонів на ринку мобільного зв’язку. У портфелі Nokia N-серії, компанія додала нові телефони, які завантажуються з деякою важкої артилерії – пропонувати споживачам насолоджуватися цифровим мультимедіа в стильно. Серед них, Nokia N95 є останнім доповненням у портфелі серії N і перевершує зі своїми партнерами в наданні функцій, таких як бізнес, засоби масової інформації та інші можливості.

З точки зору дизайну, Nokia N95 має унікальний подвійний механізм слайдера, при натисканні вгору, клавіатура з’являється і друга клавіатура ЗМІ з’являється при натисканні вниз. Телефон має широкий 2,6-дюймовий кольоровий дисплей з роздільною здатністю 320 х 240 пікселів з підтримкою 16 мільйонів кольорів. Користувачі можуть змінювати відображення в книжкову або альбомну варіантів – перегляд відео в ландшафтному режимі одне задоволення.

Телефон Nokia N95 увібрав в себе бізнес-додатки – телефон встановлений Quickoffice – дозволяє користувачам переглядати Слово. Excel і PowerPoint файли з легкістю. І з PDF формат і глядач Поштовий програмного забезпечення – користувачі можуть переглядати PDF файли і може відкрити стислі файли, а також. Більше того, збагачена Series 60 OS, користувачі можуть завантажити інші сумісного програмного забезпечення.

У телефонах Nokia серії N, як відомо для безпрецедентного мультимедійних додатків – Nokia N95, також не розчарує користувачів. Оснащений вбудованим музичним програвачем – Якість звуку чудове. Завантажити пісні і зберегти ваші улюблені музичні треки у ваших руках. У телефон вбудовано 120 МБ вбудованої пам’яті плюс 1 Гб карта пам’яті в системах зберігання даних.

Вбудована 5,0-мегапіксельною камерою – Nokia N95, виділяється в функціями камери. Камера має функцію автоматичного Carl Zeiss об’єктив, який забезпечує відмінну якість зображення. Крім того, телефон пропонує безліч функцій і наукомістких технологій. Його перший смартфон у серії N, яка має HSDPA – дозволяє користувачам завантажувати важкі мультимедійні файли в мить ока. І з RSS Reader, телефон тримає вас у курсі останніх новин та інформації.

Все-в-все, Nokia N95 має все і виконує добре.