Nokia E65 повному завантаженні робочої станції.

Різьба нішу для себе в світі бізнес-телефонів, компанія Nokia випустила свій довгоочікуваний E-серії. Nokia E65 є ще одним розширенням в E-серії. Проте, проектування телефон не надто заманливо, але це було належним чином закінчив служити основним цілям. Насправді, Nokia E65 розроблений таким чином, щоб залучити більш високого класу, який використовує ці бізнес-телефонів.

Всі основні елементи дуже добре закладений в ньому, щоб задовольнити потреби керівників бізнесу. Він поставляється з передньою слайдер з м’яким покриттям шкіри, що надає йому вишуканий вигляд. З вагою всього 115 грамів, це досить легкий бізнес-телефон. Що стосується розмірів, то вона досить компактна і легко поміщається в кишені. Щоб прокласти шлях для всіх необхідних функцій, Nokia E65 також поставляється з різними сполучення клавіш.

Ви можете легко зробити конференц-зв’язку в її “My Own” ключ, який спеціально обладнані, щоб зробити речі простіше для вас. З іншими поєднання клавіш, користувач отримує швидкий доступ до різних улюблених програм. Завантажено з вражаючою батареєю, Nokia E65 пропонує чудовий шести годин в режимі розмови, а також пропонує одинадцять днів у режимі очікування – просто чудово. Таким чином, це дає всі сили і час, щоб зайняті професійні, хто отримує дуже мало часу, щоб перезарядити цей мобільний телефон.

Крім того, існують і інші звичайні функції з Bluetooth та інфрачервоний – пропонують всі варіанти, ви хотіли б мати в своєму мобільному телефоні. Ви можете також використовувати його в якості рації з його РТТ функцію. Крім того, ця функція дозволяє користувачеві організувати швидкий зустрічей під час цих важливих годин. Забезпечення швидкої і надійної передачі даних, Nokia E65 також поставляється з VPN, WLAN майстер і EDGE технології.

Пропонуючи необмежений доступ до мережі Інтернет, Nokia E65 також поставляється з вбудованим веб-браузером. Ви можете легко завантажити все необхідне вміст як можна швидше. Свого браузера також оснащений підписки на новини, відгуки та блоги – отримати всю інформацію про останні події. Крім того, що потужні бізнес-телефон, Nokia E65 також пропонує освіжитися зі своєю можливості, такі як медіа-плеєр і 2 Мп камерою. Його екран пропонує шістнадцяти мільйонів кольоровий дисплей для забезпечення захоплюючі враження від перегляду. Якщо бізнес-телефон з усіма новітніми функціями є ваша вимога, то Nokia E65 може бути ваш бажаний гаджет.