Micromax Q7 мобільного проти Karbonn K25 мобільного

Багато нових бренди мобільних б’ють індійського ринку мобільного зв’язку. Дійсно існує жорстка конкуренція між ними. Кожен мобільний бренд поставив їх усі зусилля для залучення людей за допомогою різних стратегій. Нещодавно Micromax і Karbonn мобільні бренди увійшли в ринок. Обидва роблять їх добре в просуванні своєї продукції і використовуючи майже такий же стратегії ціною. Вони вже зробили позначку сьогодні, як провідних постачальників бездротових рішень телефонії в країні. Micromax і Karbonn добре відомі своєю добре продуманої телефонів з усіма новітніми функціями та за доступними цінами в індійському ринку мобільного зв’язку.

Вони випустили багато дивовижних мобільних телефонів з усіма новітніми функціями. Після великого успіху Q5, Q55, Micromax запустила Q7 з двома сім варіант і Karbonn також почав Dual SIM мобільний телефон K25. Micromax Q7 і Karbonn K25, доведеться трохи різниця в особливостях і ціною.

функціональні та технічні характеристики

Micromax Q7 мобільний має дисплей 262K Колір QVGA-екран 5,6 см, де, як Karbonn K25 має 2,3-дюймовий дисплей QVGA екран з 65 тис. квітів. Обидва мають гладку клавіатуру QWERTY Micromax Q7, але також має трекбол. У них є 2-мегапіксельна камера з цифровим зумом, FM-радіо та аудіо-плеєр з різних форматів, таких як MP3 / MIDI / AMR / WAV, відео-плеєр: 3GP, Bluetooth, GPRS. Karbonn K25 має можливість розширення пам’яті з 8 Гб з MicroSD карти, де Micromax Q7 підтримує зовнішню пам’ять 4 ГБ. Micromax Q7 також підтримує Wi-Fi, де, як Karbonn K25 не підтримує його.

ціна

Micromax Q7 мобільних ціна Rs.5000 приблизно в індійському ринку і доступний в двох кольорах чорному і сріблястому, де, як Karbonn K25 мобільних ціна 4400 приблизно в індійський ринок. Ціни варіюються залежно від міста. Так що ці функції і характеристики Micromax Q7 мобільних і Karbonn K25 мобільного. Обидва майже однакові у функції, а також цінового діапазону.

дизайн

Micromax Q7 мобільних і Karbonn K25 мобільного обидва звичайний шукає мобільні телефони та зробленого з звичайного пластику. Вони, здається, не бути привабливими також. Розміри Karbonn K25 є 111,7 х 57 х 13,5 мм і 110 х 59 х 10,7 мм має Micromax Q7. Вага Karbonn мобільних (95 г) легше, ніж Micromax мобільних (100 г).