LG GD900 Crystal з T-Mobile-смартфон з Особливе пропозицію

LG GD900 Crystal є шоу-стопером всіх видів. Цей дивовижний мобільний телефон є шедевром в кожному аспекті, який красиво вирізані. Будь то виглядає, дизайн, батарея, пам’ять, камери або будь-які інші функції, цей віджет просто чудовий в кожному аспекті. Апарат поставляється з 2G і 3G мереж і виконує всі ваші зв’язки і розваг. Це одне з найбільш бажаних телефонів, які є дивовижні здібності забезпечувати потужному виконанні будь-який час і в будь-якому місці. Якщо ви виберете для LG GD900 Crystal з T-Mobile ви будете користь з кількома безкоштовні подарунки і стимулів на дуже кишенькового заспокійливу витрат.

Кристал LG GD900 з T-Mobile поставляється з великою кількістю прибуткових тарифних планів, таких як оплачувати-як-ви-го, SIM безкоштовно, платити щомісяця, безкоштовний прокат лінії, договір має і багатьох інших. Ви можете вибрати будь-який з тарифних планів, що найкращим чином відповідає вашим викликом шаблону і кишеню. Телефон має 1,5 Гб внутрішньої пам’яті, яка може бути підвищена до 32 Гб за допомогою карти MicroSD. Його 8-мегапіксельна камера захоплює красиві і дуже чіткі фотографії, і можна також захоплювати відео з близьких на цьому чудовому віджету. Він має 3264×2448 пікселів резолюції, автофокусом, світлодіодним спалахом, 720×480 @ 30 кадрів в секунду, VGA @ 30fps, QVGA покадрового і слоу-мо відеозапису.

З кристалом LG GD900 Ви можете випробувати світі музичний клас і відео плеєр, який може бути відтворений в різних форматах, таких як MP3, AAC, AAC +, WMA, DivX, XviD і MP4. Ви можете також слухати FM-радіо для розваги. Вільна кількома вигідними пропозиціями безкоштовних подарунків і додану вартість стимулів, таких як ноутбуки, ЖК-телевізор, Xbox, ігрової консолі, автоматичне повернення готівки, вільний час розмови, безкоштовні текстові повідомлення, безкоштовні аксесуари, безкоштовне страхування, безкоштовне скачування і багато іншого тільки через цю вражаючу LG GD900 Crystal з T-Mobile.

Отримати Кристал LG GD900 з T-Mobile, щоб насолодитися перешкоджання вільному спілкуванню з друзями та родиною в дуже мінімальних витратах. Для підключення мети, телефон підтримує GPRS, EDGE, 3G, HSDPA до 7,2 Мбіт, WLAN, Wi-Fi, Bluetooth і USB інструментів. Вона дозволяє передавати або обмінюватися даними з іншими сумісними пристроями. Ви також можете отримати доступ в Інтернет з WAP 2.0/xHTML і HTML-браузерами.