ActiveSync змінить ваше життя (організаційно будь-якому випадку)

Комп’ютер зробив речі дуже зручно для користувачів. Крім форми комп’ютерів, розробка портативних пристроїв, таких як мобільні телефони і КПК Palm зробили життя більш зручною, ніж раніше. Тепер ActiveSync також робить комп’ютер синхронізації файлів на пристрої можливо.

ActiveSync зробить можливим для людей, щоб синхронізувати будь-які типи файлів, які вони хочуть, щоб синхронізувати. При цьому, ви не повинні бути обмежені за синхронізації файлів документів, але фотографій і музичних файлів. Навіть листи можуть бути синхронізовані з вашого пристрою через ActiveSync. Тим не менш, ви все одно є багато питань про цю функцію на вашому комп’ютері.

По-перше, ви можете запитати, як може ActiveSync Синхронізація файлів на пристрій. Ви можете зробити це шляхом установки ActiveSync на комп’ютер. Потім вам потрібно буде мати кабелі, такі як USB і послідовний кабель або якщо ваші портативні пристрої має BlueTooth або ІК-порт.

Наступне питання, ймовірно, як ви можете встановити ActiveSync на комп’ютері. Існує диск з міткою Windows Mobile Приступаючи до роботи і просто дотримуйтесь інструкцій, які він має. Після установки, пристрій потім буде визнаний, як тільки ви підключили його до комп’ютера.

По-третє, ви можете змінити настройки, коли справа доходить до різних типів інформації, збереженої в комп’ютері? Ви можете змінити їх, однак, важливо, щоб відключити перші пристрої перед зміною інформації. Не забудьте натиснути кнопку Готово після зміни його, щоб зберегти настройки.

Оскільки синхронізації планування можливо, то ваше наступне запитання, може бути, якщо це можливо, щоб змінити розклад на ActiveSync. Це можливо тільки збирається Розклад варіант знайти в меню Меню в додатку ActiveSync. Ви можете змінити графік залежно від поточної ситуації вашого пристрою, як, якщо він знаходиться в роумінгу. Але майте на увазі, щоб видалити перший портативний пристрій навіть перш ніж ви що-небудь змінити в плані налаштування.

Нарешті, чи можна зупинити синхронізацію з цих двох пристроїв? Ви можете зробити це, просто збираюся ActiveSync. Виберіть Синхронізувати, якщо ви хочете, щоб почати синхронізацію їх або Зупиніться, якщо ви хочете будь-якої синхронізації діяльності зупинитися.

Це правда, що ActiveSync дуже хороша заявка на пристрої користувачів. Тепер можна буде отримати ваші важливі файли безпосередньо на пристрої, такі як пошта. Через це, ви зможете використовувати файли або доступ до них в той час, коли вам це потрібно.