пропозиції Samsung Galaxy S – кращий, щоб залишитися

Остання пропозиція з виробництва мобільних гігантських Samsung є Samsung Galaxy S 3G-смартфон з усіма новітніми функціями, що робить його медіа-бізнесом диплом телефону. З 4,0 дюйма AMOLED ємнісний сенсорний екран зовнішність Samsung Galaxy дивно привабливою. З операційною системою Android від Google v2.1 цей мобільний телефон може бути налаштований на завантаження додатків з Android Android Market, яка має більше 20 000 додатків. Краща особливість якого складає 1 ГГц процесором і 8 Гб вбудованої пам’яті, що робить багатозадачності і ефективне збереження й весело. Це високі мобільний телефон поставляється з 5,0-мегапіксельною камерою.

Контракт Samsung Galaxy S доступні в O2, T Mobile, Orange і Vodafone. O2 пропонує Samsung Galaxy S контракти, які неможливо опиратися. Безкоштовні подарунки пропонуються в O2 пропозиції широкі і, безумовно, заздрити. Клієнта є можливість вибору, щоб вибрати з авто готівкові гроші назад, портативні комп’ютери, ноутбуки, HD TV, ігрові приставки, мобільні аксесуари та багато іншого вільний час розмови, необмежений текст і використанням Інтернету. O2 напевно буде заробляти більше і більше клієнтів з такими привабливими угод. Контракт Samsung Galaxy S в O2 немає сумніву, кращий.

Запуск в тісній співпраці з O2, Orange має найширший діапазон угод може запропонувати. Поряд з вільний час розмови, необмежений повідомлення, інтернет використання Помаранчева безкоштовних подарунків може запропонувати такі як автоматичне повернення готівки, ігрових консолях і мобільних аксесуарів захоплення с. Samsung Galaxy S контракту угод у помаранчевій дійсні протягом 18 місяців і 24 місяців. T-Mobile має самі основні функції, такі як вільний час розмови, необмежений повідомлення, використання Інтернету та автосалонів готівку назад об’єкті запропонувати. Тим не менш, він має найширший контракт угод, які пропонують Samsung Galaxy S для free.Vodafone в угодах Samsung Galaxy S має більш-менш те ж саме запропонувати, як T-Mobile. Він також пропонує ті ж вільний час розмови, необмежений повідомлення і необмежене використання Інтернету і автосалонів готівку назад об’єкті. Vodafone не так вже багато, щоб запропонувати з точки зору користь для клієнта. Телефон Samsung Galaxy S має багато запропонувати це постачальникам послуг і договір має, що вони передбачають, що робить все відмінності. В кінці дня це клієнт, який знаходиться у безпрограшній ситуації.