Sony Ericsson W950i насолоджуватися музикою розумний спосіб.

До недавнього часу компанія Sony Ericsson була тільки одна виділена лінія з Symbian смартфонів – серії P. На відміну від Nokia – хто не обмежували їх смартфонів будь-якої конкретної шикуються в чергу, Sony Ericsson смартфони були обмежені серії P, які можуть похвалитися шанованих моделей мобільних телефонів, як Sony Ericsson P990i і зовсім недавно, Sony Ericsson P1. Sony Ericsson W950i є першим смартфоном компанії, щоб бути частиною будь-якої іншої лінії до іншої, ніж серія P. Фактично, Sony Ericsson W950i є нинішній лідер знаменитої серії Walkman музики телефоном – принаймні до запуску своєї оновленої версії – Sony Ericsson W960i.

Sony Ericsson W950i базується на операційній системі Symbian, а так само для UIQ 3.0, як користувальницький інтерфейс застосовується. Вбудований мудрий, Sony Ericsson W950i нагадує Sony Ericsson M600i з їх оболонки схожі один на одного, але з рядом відмінностей в їх функціях і спеціальностей. На відміну від M600i, Sony Ericsson W950i немає QWERTY-клавіатура, що логічно для телефонів Walkman орієнтованої музики. PDA стилі телефон має великий, на основі TFT сенсорний екран, який може виробляти понад 262 тис. квітів. Телефон сам пофарбований у Містик фіолетовий.

Будучи лідером такого плідного шикуються як серія Walkman, включення найкращі риси всіх телефонів Walkman в Sony Ericsson W950i очевидна. Завантажено з останніми медіа-плеєр Walkman v2.0, Sony Ericsson W950i грає багато популярних медіа-форматів з дивовижною силою і ясністю. Bluetooth для бездротової стереогарнітури підтримки, 3,5 мм аудіо роз’єм усиновителя, масивний 4 Гб вбудованої пам’яті пулу – Sony Ericsson W950i призначений для найвимогливіших мобільних ентузіастів музики. Sony Ericsson W950i має флеш-пам’яті, на відміну від жорстких дисків модулі використовуються в багатьох інших мобільних телефонів з великим обсягом пам’яті. Це гарантує, що Sony Ericsson W950i позбавлена ​​будь-який часовий лаг, як у багатьох інших смартфонів.