Sony Ericsson W880i мобільної музики вибуху.

Будь то блогосфері, відкликання або будь-який інший сайт гаджет, від Sony Ericsson Walkman серії повсюдно. І, що дивно, його відгуки були постійно світиться через мережу по всьому світу. З приходом перших телефонів Walkman, ця серія пройшла через суворий перетворення і його нові члени належним чином наділений приголомшливі можливості. Останній член цієї серії є Sony Ericsson W880i, який наділений дивовижною особливості, і саме тут, щоб змінити спосіб слухати музику. Всі правильні речі дуже добре упакований в цьому величезну гаджет, який пропонує більше можливостей підключення і володіють здібностями музики як неперевершений iPod.

Почнемо з його проектування, оскільки це буде перше, що ви зазвичай помічають про мобільному телефоні. І, це, безсумнівно, залишить вас збиті з пантелику своїми розмірами. З товщиною всього 9,4 мм, це досить мінімалістський габаритні розміри. Незважаючи на таку тонкість в розмірах, цей телефон дуже добре управляється збирати всі сумісні особливості досить хороший гаджет. З 2 мега пікселів камера, музичний плеєр Walkman, підключення 3G і 1 Гб місця для зберігання-ви отримаєте всі мрії є, щоб підняти ваш загальний мобільний досвід. Додавання в свій профіль, він також поставляється з кришталево чистою 1,8” TFT дисплеєм, який підтримує до 262 тис. квітів. Як такий, він є стандартним дизайном моноблок телефон, який поставляється з повним набором навігаційних і музичні клавіші, які встановлюються під екраном.

Як бути членом високо оцінений серії Walkman, Sony Ericsson W880i має оновлений плеєр Walkman музику. Вона сумісна з різними популярними форматами файлів, як MP3, AAC, E-AAC +, WAV і M4A і інші. Що стосується якості звуку, то воно так само добре, як і все може бути. Є й інші особливості надання допомоги з MegaBass і еквалайзера. Він підтримує надійну Tri-Band GSM технології, яка дозволяє бути на зв’язку по всьому світу. Є й інші пропозиції з Bluetooth, USB, PictBridge і технології. Якщо музика вашої релігії, і ви дійсно є, що пристрасть до неї, то Sony Ericsson W880i, безумовно, ваш вид гаджета.