Sony Ericsson Spiro ще одна важлива персона

Залишимо осторонь його побиття. Японський-шведська комбінат зробив це на цей раз зі своїм новим smarpthone Sony Ericsson Spiro пропозиції. Смартфон поставляється з 2,2-дюймовий сенсорний екран з TFT, який дає шлях до приголомшуючих 256, 000 кольорів при displaing будь-які ваші шпалери або теми. Це Smarty може легко розміститися до 5 Мб даних внутрішньо. І це з можливістю розширення до 16 Гб іншу через простої вставки карти пам’яті MicroSD. Не могли б Ви дійсно попросили більше житла.

Очікується, що запуск в третьому кварталі 2010 року в Сполученому Королівстві, цей смартфон володіє високим дозволом два-мегапіксельною камерою. Тепер, ця камера приходить з цифровим зумом, а також. Запис відео може бути зроблено 15 кадрів в секунду і дозволом 320 х 240.

Ще один стенд особливістю Sony Ericsson Sprio є мультимедійний програвач, який підтримує формати MP3, еААС + і WAV форматів. Навіть в іншому випадку, Японсько-шведський дует у дали зрозуміти, що вони знову націлення веселий молодий натовпу з цією smartphoe. Тому, будь то камера, музичний плеєр і інші мультимедійні додатки, включаючи інтеграцію у веб-сайти соціальних мереж, таких як Facebook, Twitter, ETX, Sont Ericsson Spiro зобов’язаний залишить вас заклинання пов’язані.

Смартфон насправді дуже легка вага всього 90 грам. У вас є GPRS, EDGE Bluethooth і технологій, що забезпечують підключення, що під час перегляду Інтернету і передачі даних і передачі знімків гладкою і шовковистою.

Мережа перевізників T Mobile, Talk Mobile, 3 Mobile, Vodafone, Virgin Mobile, O2 і оранжево все природно очікувати, щоб піти стрімголов підтримувати цей чудовий мобільний телефон. І вони будуть, звичайно. Вже розділ галузеві експерти вважають, що Sony Ericsson Spiro, цілком ймовірно, будуть доступні безкоштовно, в декількох угод контракту Мобільний телефон.

Sony Ericsson Sprio пропозиції також можна купити SIM безкоштовно або від будь-якого з Pay As You Go мобільний телефон угод покриття цього чудового пристрою. Ще раз, Sony Ericsson довів всьому світу, що коли мова заходить про мобільних технологій і витонченість і призначені для користувача friendlisness це дуже, дуже важко навіть наблизитися до рівнів вона встановила для себе.