Sony Ericsson C702i – Висока Музичний телефон кінець від Sony Ericcson

У ці дні музичні телефони дуже популярні серед користувачів мобільних телефонів. Ці телефони розглядається як високий шлях кінця, щоб бути безтурботним. Вони особливо популярні серед людей, які працюють в суєті робочого середовища. Маючи це на увазі Sony Ericcson також придумав музику серію телефонів, які можуть відтворювати музику. Найпопулярніший з серії Sony Ericsson C702i є одним з таких високих музичних телефонів кінці з цієї серії.

Sony Ericsson C702i має прекрасні слайд відкритий дизайн. Вона має дуже компактний дизайн. Також розсунути механізм дуже простий у використанні. Існує великий кольоровий екран і зовнішні засоби навігації, які роблять використання телефону дуже задовільний результат.
Насправді, Sony Ericsson C702i забив високо через його управління музикою, а також меню. Ці елементи управління і меню можуть надаватися навіть у той час, коли телефон знаходиться в закритому положенні.
Sony Ericsson C702i доступна як в міській, сірого або білого кольорів. Клавіші з бірюзовим міський сірий і яскраво-оранжевий з білим. Це робить телефон виглядають дуже ефектно і привабливо. Клавіатура є одним з кращих доступних на ринку сьогодні.

Sony Ericsson C702i має мультимедійні функції, які буквально поза цього світу. Sony Ericsson C702i має дивовижну музику, а також візуалізації функцій. Користувачі можуть персоналізувати весь досвід музику за допомогою стереогарнітури.

Існує 2-мегапіксельна цифрова камера з вбудованим цифровим зумом. Камера також здатна захоплювати і відтворювати відео. Камера захоплює зображення, які можна відправити як MMS.
Sony Ericsson C702i також має 12 МБ розширюваної пам’яті. Розширюваної пам’яті достатньо, щоб забезпечити місця для зберігання всіх різних типів мобільних контентів. Пам’ять може бути витрачено до 2 Гб.
Sony Ericsson C702i також має деякі дивовижні можливості підключення. Tehse варіанти включають EDGE, Bluetooth, USB, Fast Port і GPRS.
Sony Ericsson C702i є повним мобільного телефону.