r4i карт трохи інформації

Останнє R4 DSi створює багато кількість шуму серед любителів штуковина. Nintendo створив справжній переполох у всіх завзятих геймерів і R4 просто відмінний прийом для всіх з них це дозволяє їм виконати безліч завдань без шкоди для своїх ігор. Останній з них поставляється в великий екран і має всі кращі речі включені в нього на підставі зворотного зв’язку, отриманої від клієнтів.

Остання консоль DSi R4 отримує своє найменування з карти DSi, які використовували для виконання різних типів відео ігор, які могли б грати в консолі. За допомогою карт Micro SD, можна відтворювати пісні або відео в консолі. Мобільність є найбільшим благом, що один отримує з ігрової консолі.

R4i карти сумісні з Nintendo DS, Nintendo DS Lite і Nintendo DSi. Граючи доморощеного і Nintendo ігор на Nintendo DS дуже можливо, з цими картами. Крім ігор, одну холодну також читати електронні книги, дивитися свої улюблені фільми, переглядати їх картинних галерей, або слухати свої улюблені пісні в MP3-форматі.

Є інтернет-магазини, які продають ці R4i карти, але ось деякі слова застереження … переконатися, що ви отримуєте надійне і надійні карти, яка не ушкоджена. Як останній R4i карти не володіють внутрішньої пам’яті потрібно купити Micro SD карти. Це дає можливість для користувача, щоб розширити пам’ять з діапазону 2 Гб до 32 Гб. Якщо ви хочете розмістити кілька ігор, може бути, ви могли б вибрати між 16 Гб або 32 Гб карт. Так, можна було б зберігати свої фільми, пісні, малюнки, ігри та книги в мікро-картку SD.

R4i має можливість отримати доступ до вище елементів, що належать до різних категорій і грати їх на свій Nintendo DS або Nintendo DS Lite або Nintendo DSi. Саме ця карта Micro SD, яка також грає роль посередника між комп’ютером і R4i. R4i дійсно рятівником любитель гри за це бере весь ігровий досвід NDS на більш високий рівень дає більшу радість для користувачів. Ви могли залишатися на зв’язку з усім, що ви любите за допомогою карт R4i … закупівлі одного, щоб випробувати вигляд пропонованих їм!