Nokia N97 від настільних комп’ютерів до ноутбуків і тепер для вас в кишені

Сьогодні мобільні телефони є вірними супутниками індивідуальних. Ці телефони зробили життя простіше. Ці пристрої є одним з кращих річ, яка сталося з людиною, як вона покращилася зв’язку. Мобільні технології підняли попит гаджет, як він підходить до потреб людей. Серед різних брендів, Nokia є одним з провідних брендів у всьому світі. Його мобільний телефон є зручним та привабливим для користувачів. Nokia запустила Nokia N97, який належить N-серії сім’ї.

Nokia N97 з’явиться з широким розмаїттям інноваційних та розширених можливостей. Це гладкий смартфон, який має казковий вигляд. Його вага вимірюється 150 грамів. Цей телефон оснащений сенсорним екраном з клавіатурою, що висувається QWERTY. Також є 3,5 см в ширину кольоровий TFT екран. Це N97 відомий як мобільний комп’ютер, як він регулює світ навколо нас. Це допомагає нам залишатися на зв’язку з народом. Цей мобільний телефон дозволяє легко оновлювати соціальні мережі серед друзів і родичів і обмінюватися фотографіями і відео.

Nokia N97 є кінцевою стільниковий телефон, коли мова заходить, щоб обговорити це мультимедійних функцій. Мультимедійні можливості цього телефону є тихим вражає, що ви не будете виглядати для телефону. Це N97 надає всі розважальні функції, такі як 5-мегапіксельна камера з автофокусом, а також подвійним світлодіодним спалахом. Це дає засіб яскраві і високу якість фотографій і відео, які клацніть у темряві. Таким чином, можна поділитися з друзями та родичами. Цей телефон мають високу цифровий музичний плеєр, який дасть вам кращу музику. Плюс, FM-радіо з RDS посилює своїх розважальних функцій. Крім цих функцій існують більш цікаві функції, такі як Nokia Maps, переглядач документів, GPS навігації і Java ігор.

Nokia N97 має масивної ємності в якості внутрішньої пам’яті цього телефону складає 16 Гб, плюс ще 16 карт можуть бути додані з картою MicroSD. Цей телефон поставляється з акумуляторною батареєю, яка забезпечує значну режимі розмови та в режимі очікування. Він також пропонує відмінні зв’язку Інтернет. Можна легко отримати доступ різних веб-сайтів, тому що підтримує такі технології, як EDGE, мереж 2G і 3G, Wi-Fi і т.д. Також є Bluetooth і USB Особливості яка дозволить обмінятися даними з іншими сумісними пристроями за допомогою провідного або бездротового з’єднання.