Nokia N95 власної кінцевої мультимедійний комп’ютер

Телефон Nokia N95 поставляється як закінчений пристрій з широким спектром мультимедійних функцій. З Nokia N95, в буквальному сенсі ви отримали всі з відмінним дисплеєм, високошвидкісного підключення та чудові фото і відео можливості. Таким чином, це більше, ніж мобільний телефон, а це ваша виграв мультимедійного комп’ютера. Це дивовижний пристрій легко поміщається в кишені і він може замінити інші мультимедійні пристрої. Він отримав все з музичного плеєра, цифрової камери і КПК навігації.

Легко переміщатися з його 2-смуговий слайда концепції, яка дозволить вам перемикатися між різними режимами легко, чи хочете ви читати карти або просто хочете, щоб дивитися відео. На одному кінці, ви виявите, цифрова клавіатура, а з іншого боку ви присвятили мультимедійні клавіші. Nokia N95 поставляється з інтуїтивно зрозумілим призначеним для користувача інтерфейсом, з 3D-графікою, ви вважали б дійсно здорово.

Nokia N95 володіє інтегрованим GPS, додаток Карти і це включає в себе карти для більш ніж ста країнах. Це дозволить вам досліджувати світ, і ви також можете знайти конкретні маршрути або знайти послуги для різних об’єктів, таких як ресторани і готелі. Крім того, користувачі можуть також придбати бажані додаткові функції, такі як голосової навігації та путівники по місту.

З Nokia N95, ви можете захопити DVD-кліпи, як якість відео і якість друку фотографій. Більше того, ці відеокліпи та фотографії можна переглядати на сумісному телевізорі, використовуючи свої ТБ-вихід і підтримка Universal Plug.

Nokia N95 також пропонує захоплюючий досвід розваг з так багато запропонувати. Він поставляється з великим 2,6-дюймовим QVGA мільйонів кольорів, вбудовані стереодинаміки, 3D графіка, стандартний 3,5 мм аудіо роз’єм, підтримка MicroSD карт, і міні-USB для простої і швидкої передачі даних. Сидячи в Інтернеті на своєму власному Nokia N95 в готелі максимально комфортним нічого, як це відбувається з плаваючою панелі інструментів, автоматичне заповнення і пароль інструментів менеджера. Таким чином, це абсолютно вірно, що Nokia N95, має занадто багато, щоб запропонувати в сфері мультимедіа.

Nokia N95.