Nokia N93 стріляють чарівні моменти …

Nokia зробила революцію на ринку мобільних телефонів, приносячи інтуїтивно зрозумілих функцій наділений потужною технологією. Nokia N-серії має мобільні телефони, які високо на дизайн і багаті можливості. Ці телефони пропонують стиль, а також речовини, які скрасять ваше мобільний зв’язок. Продовжуючи свою стратегію пропонує новинку в мобільних телефонах, гігантського виробника з Фінляндії прийшов з Nokia N93 – потужний камерофон, який обіцяє перетворити те, як ви знімаєте знімки на камеру телефону.

Зустрітися з Nokia N93, ідеальна альтернатива цифрової відеокамери. Заморозити найкращі моменти у вашому житті з інтегрованою 3,2-мегапіксельною камерою. Камера також оснащена оптикою Carl Zeiss, автофокусом, 3-кратним оптичним зумом і спалахом дозволяє натисніть відмінні знімки і знімати відео, як DVD. Апарат також має функцію, яка дозволяє друкувати фотографії безпосередньо постріл з вашого мобільного телефону, просто підключивши його до сумісного принтера. Перегляд відео, які ви зняли на великий яскравий 2,4 “дисплей QVGA 262K одне задоволення. Перенесення музики і відео на комп’ютер або телевізор за допомогою UPnP, USB і ТБ-виходом.

Nokia N93 пропонує Вам великий музичний досвід через свої високоякісні музичні можливості. Телефон включений з музичним програвачем, який підтримує всі популярні формати файлів і FM-радіо з Візуальне супроводження радіо. Завдяки вбудованому динамік гучного зв’язку, слухати музику на цьому пристрої дуже легко. Music Manager дозволяє вам керувати всіма музичними файлами і плей-листи, так що ви можете грати в свої улюблені номери в будь-який час і в будь-якому місці. Діліться музикою, відео та зображеннями з друзями та колегами за допомогою Bluetooth або просто відправити їх на електронну пошту або MMS-N93 з її взагалі можливо. З внутрішньою пам’яттю 128 Мб і слот для карт MiniSD пам’яті може бути розширений до 2 Гб, створюючи тим самим додаткове місце для зберігання всіх ваших звукових доріжок, знімки і відео.
Широкосмугового зв’язку, як Інтернет-браузер на цьому телефоні Nokia мобільний телефон. Отримати оновлену інформацію про останні відбувається по всьому світу через RSS-канали. Насолоджуйтесь безшовного з’єднання, де ви знаходитесь по всьому світу. З Nokia N93 ви ніколи не поза … ні від підключення … ні від деякого особливої ​​уваги.
Nokia N93