LG Viewty харизматичного телефону

LG, як відомо, асоціювати себе з елегантністю, стилем і продуктивністю. Всі свої телефони виключно розроблений і вдячністю. Одна з його шедеврів LG Viewty, який живе до очікування мобільного співтовариства. Одна з його похвальні особливістю є його сенсорний екран, який робить мобільні операції простий процес, як треба всього лише доторкнутися до іконки на телефон для доступу до потрібного додатка.

Велич екрані посилюється з підтримкою 262 тис. кольорів, яке дає глядачеві приємні враження зображень. Гаджет посилюється з високими технологіями в поєднанні з новітніми функціями. Складний пристрій має тонкий і гладкий розміри яких виявляється менше навантаження на кишеню. Ще одна помітна особливість віджета є його камера високої якості, яка має автофокус об’єкта. Захоплюючі дух 5 мега пікселів камера буде дійсно справити яскраве зображення з чіткістю і різкістю. Додаткова камера відеодзвінка дозволить, щоб переглянути його людиною, з яким він / вона розмовляє. Люди в дію може бути записано з відео об’єкта та його красою можна ділитися з сім’єю і друзями. Крім того, сліпучо пристрою є повним музичним артистом так як вона інтегрована з потужним медіа-плеєр, який пропонує чітке і кристально чисте якість звуку. FM-радіо дозволить слухачеві оновити себе з поточними справами, а також останні пісні. Офіційні завдання можуть бути виконані з особливою легкістю і швидкістю, як віджет обставлена ​​з перегляду документів, який дозволяє користувачеві переглядати і редагувати файли з Word, Excel і PowerPoint. Інтернет об’єкті розважають через сучасний варіантів підключення, таких як GPRS, EDGE, 3G, Bluetooth і USB.

Можна легко завантажити відповідну інформацію з Інтернету і переглядати різні веб-сайти для підвищення його / її знання бази. Маючи безліч варіантів обміну повідомленнями, включаючи SMS, EME, MMS та електронної пошти користувач може легко набирати повідомлення або відправити фотографії своїх близьких. Об’єм пам’яті 100 Мб дозволить користувачеві зберігати пісні, фотографії та відеокліпи. Проте, потреба в більшій пам’яті може бути виконано за допомогою MicroSD (TransFlash) слот. LG Viewty підтримує тридіапазонний мережі, за допомогою якої має право вільно носити гаджет в будь-якому куточку світу, і залишатися на зв’язку з близькими і дорогими.