LG Chocolate рожевий іконою стилю в шикарний наряд

Телефон LG Шоколад є одним з найбільш успішних телефон сьогодні. Телефон отримав дві нагороди за дизайн для чудової естетики дизайну моделі. Його популярність можна уявити собі той факт, що тільки вона покрита 7 відсотків від загального ринку мобільних Корея протягом декількох місяців після його запуску. Для забезпечення більш колірних рішень спеціально для представниць слабкої статі, шикарний рожевий варіант вводиться. LG Chocolate Рожевий телефон ідентичний за формою і функціональності до первісної і, що важливо підтримувати таке ж нагородами дизайну.

Рожевий слайдер оснащений TFT LCD 256K кольоровий дисплей, який залишається ретельно приховуються, поки вона літів з сенсорними клавішами і навігації, коли телефон відкритий. Глянцевий рожевий колір з хромованими акцентами робить телефон більше модний аксесуар. Інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс і безліч варіантів настройки робить шоколад LG рожевий продовженням вашої особистості.

Телефон має вбудовану 1,3-мегапіксельну камеру, з розширеними можливостями візуалізації, як спалах, 4-кратний цифровий зум, а також Multi Mode знімок таким чином, ви можете отримати ідеальний вибір з серії з дев’яти пострілів. Легко доступною кнопка камери і повний РК-екран як видошукач робить шоколад LG рожевий великий пристрій, щоб знімки вийшли цікавими. Відео у форматі 3GP можуть бути записані, дивилися і може зберігатися в галереї для подальшого редагування.

Музичні файли у форматі MP3, ACC, ACC +, ACC + + і WMA формат може бути відтворений за допомогою вбудованого медіа-плеєр. Музика Сенсорна панель контролю Рожевий LG Chocolate робить музичний плеєр легко доступні для програвання музики високого визначення в стереодинаміки. У телефоні також є 128 Мб пам’яті для всієї вашої музики та інших файлів і додатків. Підключення через USB і Bluetooth, а також доступу в Інтернет і серфінгу з браузером WAP можливо. Його тридіапазонний GSM Підтримка тримає телефон в активному більшості країн світу.

Рожевий LG Chocolate дали абсолютно нові перспективи для всієї категорії іміджевих телефонів.

LG Chocolate рожевий.

.