HTC Touch Pro2 – Бізнес в стилі

HTC Touch Pro 2 в питанні, можливо, найбільш довгоочікуваної Windows Mobile пристрій всіх часів. Він висунув нахилу екрану технології плюс дебют деякі нові технології з HTC, яка повинна дуже заспокоїти бізнес-професіоналів.

Давайте зробимо короткий виклад специфікація …

Touch Pro2 спортивних процесор Qualcomm MSM7200A працює на 528 МГц. Він має 512 Мб ROM і 288 Мб оперативної пам’яті і має слот MicroSD розширення для додаткової пам’яті.

Сенсорний екран 3,6 дюйма, TFT LCD 65K і з дозволом 480 х 800 пікселів щільності. З чорним і сірим корпусом він вимірює 17.3mm глибокі, високі 116mm & 59.2mm ширину і важить 175 грамів. Повною клавіатурою QWERTY була включена в стильній висувається положення. Додаткове як TouchFLO 3D пальця навігації, сенсорний зумірованія, акселерометр для автоматичного повороту і розпізнавання рукописного введення допомогти користувачам насолоджуватися їх Touch Pro2 з більшою легкістю кожен раз, коли вони його утримати.

Вона надавала допомогу безшовного з’єднання через 3G HSDPA, Wi-Fi, Bluetooth, Mini USB, GPRS, HSCSD і EDGE. Через вбудований користувачів Перегляд документів можуть перевірити свій Word, Excel, PowerPoint і PDF файли при Pocket Office допомагає їх редагування. Інтернет-серфінг Використання HTML-браузер забезпечує додатковий біт поштовх бізнесу в русі. Користувачі можуть використовувати послуги, такі як SMS, MMS, E-mail (вкладення) та обміну миттєвими повідомленнями для обміну повідомлення своїм контактам.

Задня камера 3,2 мегапіксельна з автофокусом і без спалаху, а також фронтальною камерою для відеодзвінків 3G має VGA дозвіл. Всі популярні відео і аудіо формати приймаються телефон дає додатковий імпульс для користувачів. У той час як FM-радіо з RDS і завантажувана поліфонія, MP3, WAV тону кільце, це весело. Завантаження ігор і ТБ-вихід-Put роблять цей гаджет ще більш чарівною. Виділений мікрофон виконує для зниження рівня шуму.

Це Quad Band GSM телефон з HSDPA 2100. Включення всіх з них є літій-іонна батарея 1500mAh забезпечення близько 7 години GSM і 4,5 четвірки HSDPA в режимі розмови, в той час близько 348 годин GSM і 454 годин в режимі очікування HSDPA. 2,5 години відео виклику можна також очікувати.