3d на мобільний телефон так, чому б і ні

Це легко зрозуміти, чому люди люблять технологію 3D і чому він є останнім відчуттям, щоб вразити світ, зрештою, хто не хоче, щоб подивитися реальні фотографії, які впевнені, виглядають дивно?

Після успішної перейшла телевізорів та ігор, тепер настав час для 3D ризикувати в світі мобільних телефонів теж! LG вже заявила, що запустить свій перший 3D телефон, Optimus 3D P920 орієнтовно в кінці березня в Європі. Він матиме 4,3-дюймовий екран з роздільною здатністю 480 х 800 пікселів. Його стереоскопічних технологій дозволить глядачеві насолодитися переглядом 3D-контенту без окулярів. Ще однією важливою особливістю буде його двухоб’ектівние 3D-камеру, з якою ви зможете прийняти стереоскопічних фотографій і відео.

Японська компанія Sharp також планує запустити свій 3D телефон, Galapagos 003SH, яка може надійти в продаж наприкінці цього року. Він матиме 3,8-дюймовий екран з роздільною здатністю 800 х 480 пікселів, а також 9,6-мегапіксельною камерою (Не 3D).

Motorola і Samsung також є подібні плани. Хоча на даний момент Samsung стверджує, що вона не хоче, щоб конкурувати з LG про 3D мобільний телефон, але вони, звичайно, не надто далеко від їх власного запуску! Дійсно кілька моделей були представила, як SCH-B710, який виглядає як звичайний слайдер, але перетворюється на 3D екран, коли дисплей повернувся боком і AMOLED 3D SCH-W960 (ймовірно, 3.2 дюймовий сенсорний з дозволом 240 х 400 пікселів), що здатний відображати 3D-зображення без окулярів. Motorola, з іншого боку планують на 3D-версію своєї вельми успішної моделі Мін в кінці цього року.

Дзен і спецій дві інші компанії, які почали свої власні 3D моделі, S30 і М-67 відповідно. Однак обидва вони доступні тільки в Індії.

Зі зростанням використання 3D-технології у всіх видах екрани, тому не надто далеко, коли такий час прийде, коли 2D набори стануть справою минулого і тільки 3D мобільних телефонів буде правити!